Horoskop na dnes

Lev

Dnes je tvoj veľký deň. Ak máš nejaký sen, po ktorom dlho túžiš, práve ty máš to šťastie, že sa ti konečne splní. Zatiaľ si to ale nechaj pre seba, pretože sú ľudia, ktorí z toho nebudú mať rovnakú radosť ako ty. Kúp si kvety alebo nejaký koláčik na oslavu, zaslúžiš si to.

Panna

Nemysli iba na seba, ale pokús sa dnes urobiť aspoň jeden dobrý skutok. Budeš sa cítiť oveľa lepšie, lebo v poslednej dobe ťa trápia negatívne myšlienky. Pozvi niekoho na obed alebo večeru, spoločnosť sa ti zíde. No pozor, aby si to neprehnala s vínkom, inak by si mala zajtra problémy sústrediť sa.

Váhy

Je jedna vec, ktorú neustále odkladáš. Nedá sa to ale robiť donekonečna, preto by si to dnes mala doriešiť. Uľaví sa ti a konečne sa budeš môcť sústrediť na ďalšie povinnosti. Objednaj sa tiež na nechty alebo ku kaderníčke, pretože raz za čas sa treba aj rozmaznávať.

Škorpión

Dnes je ten deň, kedy konečne niekomu povedz NIE. V poslednej dobe ťa čoraz viac využívajú, no nedovoľ im to a odmietni, o čo ťa budú žiadať. S partnerom ťa potom čaká príjemne strávený romantický večer. Pokiaľ si sama, mala by si ísť s kamošmi do kina.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDenný horoskop