Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Strelec

Horoskop hovorí, že láska a priateľstvo sa dnes miešajú. Silná príťažlivosť zmyslov prebúdza emócie na oboch stranách. Láska ťa zaplaví ako nezadržateľná vlna. Nechaj ju však prúdiť z tvojho srdca len tak. Vyváženú zvedavosť očakávaj v praktickej oblasti, usiluj sa o svoje ideály, avšak s konštruktívnou energiou.

Kozorožec

Dnes je na tvojej astrálnej oblohe vysoká pravdepodobnosť dať tvar ideálom, no tiež silná intuícia a predstavivosť. Potvrdzuje to viacero planét a teda Mesiac, Merkúr a Saturn. Je to tiež skvelý deň na prípravu a absolvovanie testov, skúšok či pohovorov. V láske máš možnosť vyjadriť svoje najkrajšie myšlienky.

Znamenia
zdroj: Unsplash/Tamara Bellis

Vodnár

Mesiac, Mars a Venuša sú v dobrej vzájomnej zhode a vedia, ako ti dať dôveru vo svoje schopnosti. Veľká sila mysle, kreativita a odvaha sú vlastnosti, ktoré ti dnes patria a mala by si ich využiť na zvýšenie svojich úspechov. S Marsom a Jupiterom, ktoré sa medzi sebou hádajú, je múdre obmedziť sklon k túžbe vyniknúť.

Ryby

Lunárny vplyv dneška je užitočný na to, aby ťa obnovil a zmenil to, čo už v tvojom živote nie dobré. Daj silu svojim nápadom a privítaj nové bez toho, aby si zanedbávala náznaky zdravého rozumu. Naskytá sa taktiež príležitosť vykonávať uspokojivú prácu. Tá sa zhmotňuje v rámci dlhodobej stratégie, ktorá ti práve teraz umožňuje vytvoriť si profesionálnu dráhu, ktorá bude viac vyhovovať tvojim očakávaniam.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop