Lev

Horoskop odporúča, aby si prestala riešiť dookola len rodinné povinnosti a domáce práce, pokiaľ nechceš zostať v neustálom strese. Mohlo by sa to odraziť aj na tvojom zdraví, najviac však v oblasti chrbta a srdca. Dopraj si dostatok odpočinku a buď opatrná aj pri cestovaní. Optimalizuj svoj voľný čas a vyhľadávaj veselú spoločnosť.

Panna

Tento posledný februárový utorok je ideálny na to, aby si predviedla všetky svoje schopnosti v hospodárení s financiami. Najmä, ak podnikáš. Máš dobré zdroje a si ochotná udržiavať dynamický a prosperujúci životný štýl. Tvoja profesionálna sféra naznačuje, že nastal čas zamyslieť sa nad nárastom objemu podnikania. Ak si tak ešte neurobila, nečakaj. Už čoskoro sa dostavia výrazné výsledky.

Úspešná žena
zdroj: Pexels/ Wihn Wu

Váhy

Fyzická energia, dobrý vkus, predvídavosť a chuť tvoriť sú vlastnosti, ktoré ťa nútia vybrať si tú správnu cestu k dosiahnutiu zvoleného cieľa. Keď ťa niekto zasype chválou, nenechaj si to stúpnuť do hlavy a nemysli taktiež na to, že môžeš zaspať na vavrínoch. Vždy je múdre použiť energiu na ďalší svoj pokrok. Večer očakávaj veľa lásky.

Škorpión

Dnes nie je tvoj šťastný deň, ale zvládneš ho. Možno ťa stresujú finančné záväzky alebo rôzne neúspechy pri prácach na tvojom dome. Odlož na chvíľu praktické záležitosti a venuj sa predovšetkým súkromným veciam, rodine a najbližším. Nie je to preto, že by si zvyšok tvojho okolia nezaslúžil pozornosť, dôvodom je zhodnotenie správania niektorých, ktorí žijú denne po tvojom boku.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop