Rande

O tom, ako má vyzerať ideálne rande, máme každý svoju predstavu. Rovnako, ako to majú aj jednotlivé skupiny znamení zverokruhu. Nie každému sa páči kino alebo drahé reštaurácie, každý má to svoje vysnívané miesto na rande. 

Zemské znamenia

Baran, Panna a Kozorožec sú za aktívne rande. Niečo súvisiace so športom alebo aktívnym oddychom pre nich bude to práve orechové. Pokojne to môže byť aj dlhšia prechádzka prírodou alebo krásnym mestom, len nech sa hýbete.

Keď na to práve nebudú mať náladu, čo sa tiež môže stať, tak drahá, ba až luxusná reštaurácia ich neskutočne poteší. Chcú sa ukázať, ale radi sa pozrú aj na to, ako vyzerajú ostatní ľudia, ktorí navštevujú takéto podniky. A tebe za to budú nesmierne vďační.

Vzdušné znamenia

Blíženci, Váhy a Vodnár sa potešia, keď im daruješ silné a nezvyčajné emócie. Alebo zoberieš ich niekam, kde sa môžu poriadne pozabávať.

Či už to bude nejaká super party, kde sa poriadne vytancujete, skok s padákom alebo nočné kúpanie sa, tieto znamenia budú z toho v siedmom nebi od šťastia. Nech to je zároveň aj veľmi romantické a tajomné. Táto skupina znamení to má takto rada.

Pokračovanie článku nájdete na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy