instagram/priinncessca

Na svete sa nenájde človek, ktorý by nemal rád Disney rozprávky a jeho princezné. V predchádzajúcom horoskope si sa mohla dozvedieť, aká si postava z rôznych seriálov. Dnes ti tvoje znamenie odhalí, aká si Disney princezná.

Baran

Bella (Kráska a zviera)

Ak si sa narodila v znamení Barana, si podobná Belle. Máš rozhodnú povahu a vieš sa obetovať pre druhých. Keď dáš niekomu sľub, splníš ho a keď nie, berieš to ako zlyhanie. Si srdečná a dobrotivá. Pre ľudí, ktorých máš rada, by si urobila všetko na svete.

Býk

Jasmína (Aladin)

Keď si sa narodila v znamení Býka, si celá Jasmína. V každej situácii si sama sebou, nebojíš sa vyjadriť svoj názor a túžiš po prírode. Máš veľmi rada zvieratá, zapájaš sa do spoločenských aktivít a si veselá. Nikdy s tebou nie je nuda, pretože máš skvelý humor.

Blíženci

Šípková Ruženka

Žena v znamení Blížencov je rovnaká ako šípková Ruženka. Je zvedavá, zákaz vstupu jej nič nehovorí a horí netrpezlivosťou. Taktiež je veľmi bystrá a každý si ju hneď zamiluje – nedá sa jej odolať.

Rak

Popoluška

Ak si sa narodila v znamení Raka, si celá Popoluška. Máš dobré srdce, nikomu by si neublížila a skôr si poslušná, než dominantná. Veľa pracuješ, no vieš, že to prinesie „úrodu“, tak sa nevzdávaš a ideš si pevne za svojimi snami.

Lev

Tiana (Princezná a žaba)

Podobne ako princezná Tiana, aj ty si veľkodušná a máš v sebe obrovskú odvahu. Ničoho sa nebojíš a keď máš niečo splniť, ideš na 100%. Si skromná, no túžiš po láske a nebojíš sa to priznať. Každý muž pri tebe nájde vernosť.

Panna

Rapunzel (Na vlásku)

Keď si znamenie Panna, si podobná Rapunzel z Na vlásku. Rozmýšľaš optimisticky, neznášaš slová „nedá sa“, „nejde to“ a si poriadkumilovná. Máš rada svoje pohodlie, no ak sa ocitneš pred životným dobrodružstvom, nebudeš váhať ani sekundu.

Váhy

Snehulienka (Snehulienka a sedem trpaslíkov)

Ak si sa narodila ako Váhy, si celá Snehulienka. Tvoja najväčšia a najlepšia vlastnosť je úprimnosť. Si skromná, ochotná pomáhať a väčšinou si tichá. Snažíš sa byť otvorená, no niekedy to v tomto svete nejde.

Škorpión

Anna (Ľadové kráľovstvo)

Rovnako ako Anna, aj ty si inteligentná a oddaná svojim blízkym. Pre ľudí, ktorých miluješ, by si sa aj rozdala. Chceš čo najviac pomáhať, pretože vieš, aké to je ťažké, keď sa niekto ocitne v problémoch. Nechýba ti životná energia a nadšenie z každého jedného dňa.

Strelec

Mulan (Legenda o Mulan)

Keď si znamenie Strelec, si podobná Mulan. Tvoja statočnosť sa prejaví v situáciách, kedy je najviac potrebná a nutná. Si na každého ohľaduplná a starostlivá. Máš v sebe dobrodružný typ ženy, preto je pre teba život veľmi zaujímavý – prahneš po informáciách.

Kozorožec

Pokahontas

Žena v znamení Kozorožca je podobná Pokahontas. Má v sebe šľachetnosť, je ctižiadostivá a flexibilne reaguje na problémy. Nemá problém byť sama, no občas je kvôli tomu uzavretá. Jej dobrá vlastnosť sa prejavuje v spoľahlivosti.

Vodnár

Ariel (Malá morská víla)

Rovnako ako Ariel, aj ty si niekedy rýchla a následky svojich činov si dobre nepremyslíš. Snažíš sa byť chápavá, miluješ originalitu a máš veľkú predstavivosť. Tvoje srdce túži po pravej láske, pretože si už dlho sama.

Ryby

Elsa (Ľadové kráľovstvo)

Ak si sa narodila v znamení Ryby, si rovnaká ako Elsa. Občas si chladná, no hlboko vnútri seba máš skryté dobro. Si empatická a mrzí ťa, keď vidíš, ako niekto trpí. Neznášaš zlo a urobila by si všetko na svete len pre to, aby zmizlo.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy