Seriály zbožňuje každý. Máš aj ty svoj obľúbený seriál, pri ktorom si zakaždým povieš, že sa s hlavnou hrdinkou/hrdinom podobáš? Nie je to náhoda! Dnes si môžeš prečítať, s akou seriálovou postavou je úzko späté tvoje znamenie.

Baran

Hermiona Grangerová (Harry Potter)

Hermiona je rovnaká, ako toto znamenie. Je talentovaná, rada sa učí, vľúdnosť jej srší z očí a všetkým rozdáva odvahu. Taktiež sa vie veľmi dobre rozhodovať a každej dobrej príležitosti dá šancu.

Býk

Lorelai Gilmorová (Gilmorové dievčatá)

Lorelai je podobná Býkovi. Je úprimná, vtipná a vždy má veselú náladu. Nikdy sa nevzdáva, ide si za svojimi snami a rada sa zapája do spoločenských aktivít. Keď ide o lásku, vie byť trpezlivá, no niekedy aj žiarlivá.

Blíženci

Alison DiLaurentis (Roztomilé mrchy)

Alison je 100 % Blíženec. Vie byť milá, dokáže si všetkých získať svojou láskavosťou, no niekedy sa dokáže riadne nahnevať a byť zlomyseľná. Taktiež vie veľmi dobre komunikovať a má pár (desivých) túžob, ktoré by si rada splnila.

Rak

Rachel Greenová (Priatelia)

Rachel je veľmi podobná Rakovi. Pracuje tvrdo, aby sa dostala presne tam, kam aj chce. Niekedy sa zdá, že je nerozhodná a bláznivá, no všetko má dobre premyslené. Je starostlivá, opatrná a vo vzťahoch je stála a verná. Vie sa prispôsobovať a byť flexibilná.

Lev

Peach Salinger (Ty)

Peach sa dokonale hodí na znamenie Lev. Je arogantná, samoľúba a myslí si o sebe, že nič nemôže stratiť. Má sklon ochraňovať svojich najbližších a túži po moci. Nie je skromná a keď si chce splniť svoje sny, nič ju nezastaví.

Panna

Marge Simpsonová (Simpsonovci)

Marge je veľmi bystrá a pracovitá, preto jej sedí znamenie Panna. Jej zlá vlastnosť je tá, že priveľmi odpúšťa a niekedy je k ostatným uzavretá. Avšak, snaží sa o poriadok, zdvorilosť a na ľudí v jej okolí je slušná.

Váhy

Sabrina Spellman (Sabrinine desivé dobrodružstvá)

Rovnako ako Sabrina, aj človek v znamení Váhy je nerozhodný. Sabrina je veľmi vytrvalá, urobí všetko pre to, aby ochránila svojich priateľov a neznáša, ak sa niekde pácha zločin, alebo nespravodlivosť. Niekedy však býva odmeraná a s ľuďmi sa škriepi.

Škorpión

Joe Goldberg (Ty)

Joe je typický Škorpión. Vie byť disciplinovaný, fanatický, no dokáže s ľuďmi manipulovať a niekedy má sklony k ich sledovaniu. Nie je moc verný, čo sa odráža na jeho milostnom živote. Nevie partnerky úprimne milovať.

Strelec

Lady Danburyová (Bridgertonovci)

Lady Danburyová je 100 % Strelec. Je múdra, inteligentná, o všetkom má prehľad a vie z mladých ľudí vychovať slušných dospelých. Často je ústupčivá a štedrá. Aj keď vyzerá veľmi tajomne, veci má premyslené dopredu a nikdy nekoná nerozvážne.

Kozorožec

Simon Basset (Bridgertonovci)

Simon je veľmi uznávaný a bohatý, čo sedí na Kozorožca. Taktiež je šľachetný, uzavretý a má veľa tajomstiev. Dostať sa mu pod kožu ide veľmi ťažko, no pri ľuďoch, ktorých miluje, vie byť sám sebou. Jeho zlá vlastnosť je odmeranosť a osamelosť.

Vodnár

Steve Murphy (Narcos)

Steve sa dokonale hodí na Vodnára. Je odhodlaný splniť všetky úlohy v práci, žiadnej prekážky sa nebojí a keď treba, vie byť tvrdý. Je taktiež veľmi intuitívny a rád sa riadi zmyslami. Medzi jeho zlé vlastnosti patrí krutosť a to, že sa chce za nespravodlivosť vždy pomstiť.

Ryby

Monica Gellerová (Priatelia)

Monica je rovnaká, ako znamenie Ryby. Medzi jej najlepšie vlastnosti patrí súťaživosť, láskavosť a starostlivosť. Taktiež je veľmi citlivá a všetko sa snaží robiť z lásky. Rada upratuje, pretože miluje čistotu. Niekedy sa zdá, že sa podceňuje a má málo pevnej vôle.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.