Image by Free-Photos from Pixabay.com

Nedávno sme tu mali článok o tom, ktoré znamenia sa na vzťahy pozerajú veľmi pozitívne. No každá minca má dve strany a taktiež existujú znamenia, ktoré vzťahom až tak veľmi neveria. Ich pohľad na lásku je skeptický, a to sa odráža aj v ich romantických vzťahoch. Podľa rebríčka sú to práve tieto 4. 

Panna

Panna vstupuje do každého vzťah s tým, že sa čoskoro rozpadne. Už bola sklamaná príliš mnohokrát, a tak viac neverí na lásku, ktorá vydrží všetko. Nechce sa znova sklamať, preto radšej nič dobré nečaká. Ba práve naopak, často predvída katastrofické scenáre, ktoré sa nikdy nenaplnia. No aj napriek tomu sa jej negatívne myslenie pretaví aj do vzťahu. Človek narodený v tomto znamení patrí medzi najnegatívnejšie a ak sa s ním rozhodneš vstúpiť do vzťahu, očakávaj, že to bude vyžadovať veľa práce.

Baran

Vždy, keď s niekým začíname nový vzťah, mali by sme začať s čistým štítom. Toto však pre človeka narodeného v znamení Baran nepatrí. Až príliš veľa si v minulosti vytrpel a nedokáže sa od toho odosobniť. Sklamal sa a v novom vzťahu predpokladá, že sa sklame zas. Aj preto je tento človek tak často zameraný na svoju kariéru nehľadiac na lásku.

zdroj: Image by 1388843 from Pixabay.com

Rak

Každý pozná vo svojom okolí človeka, ktorý sa neustále na niečo sťažuje. Zdá, že mu nikdy nie je nič dobré a rád vypichuje negatívnu stránku každej veci. A síce je rak zameraný na rodinný život a extrémne citlivý, emócie, ktoré v sebe nesie, sú často veľmi negatívne. Čo sa vzťahov týka, všíma si to, čo v nich nefunguje a jeho ego mu často nedovolí odpustiť. Aj to môže byť dôvodom, prečo sa jeho vzťahy rozpadávajú.

Lev

V každom vzťahu sa z času na čas vyskytnú nejaké problémy. Lev si to však akosi nepripúšťa. Zo začiatku sa ich snaží odignorovať, no postupne preberú kontrolu nad jeho životom. Nie je však nastavený tak, žeby chcel niečo vyriešiť, radšej sa vzdá a utečie. Ak poznáš človeka, ktorý ti dal zo dňa na deň zbohom, bez toho, aby si dostala nejaké vysvetlenie, bol to pravdepodobne lev. Zľakol sa, a tak radšej ušiel. S týmto prístupom sa však vzťah vybudovať nedá, aj keď po ňom lev vo svojom vnútri tak veľmi túži.

 

Zdroj: thetalko.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating