žena pri jazere

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Lev

Slnko, Mesiac a Mars sú v dokonalej zhode a robia ťa slnečnou, žiarivou, citlivou, brilantnou a energickou počas dnešnej soboty. Budeš navyše schopná plynule vyjadrovať svoje pocity, myšlienky a hrať svoje karty na sentimentálnej a profesionálnej úrovni efektívne a usilovne. Láska sa stáva silným bodom vo vzťahu. V praxi sa očakáva nárast výnosov pri aktivitách, ktoré zahŕňajú cestovanie a kontakty s ľuďmi zo zahraničia.

Panna

Tento víkend by si mala venovať meditácii, oddychu a relaxu. Skús sa zamyslieť aj nad skúškami, ktorým si musela v minulosti čeliť. Pokiaľ niekto kuje za tvojím chrbtom nepekné plány, vplyv Mesiaca ti pomôže zistiť, o čo ide. Pre niektoré existujú v tento deň aj kontrastné astrálne impulzy, ktoré sa striedajú s rozhodným konaním, ale i brzdením. Čoskoro však bude možné nájsť rovnováhu.

Horoskop
zdroj: Unsplash/Irina Rudnik

Váhy

V túto prvú decembrovú sobotu sú okolnosti priaznivé pre prestavbu tvojej práce a dôležitú podporu, týkajúcu sa kariéry a prevzatia nových povinností. V prípade, že pracuješ na vlastnom biznise, rátať by si mala s konkrétnymi formami spolupráce a nielen so šťastím. Užívaj si tento deň naplno a využi všetko, čo ti prinášajú hviezdy.

Škorpión

Horoskop hovorí, že vplyvy Mesiaca, Merkúra a Saturnu ťa pozývajú na dokončenie rôznych odborných projektov. Tvoja cesta nie je spochybňovaná, ale môže sa predĺžiť jej čas, za ktorý bude zodpovedná nepriazeň Jupitera. Tvoje inšpirácie a rozhodnutia sú správne, myšlienky taktiež jasné a von by si mala vyjsť aj so svojimi návrhmi.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop