milovať sa

Niekto tomu verí ťažko, ale naozaj je to tak. Existujú ženy, ktoré nemajú potrebu milovať sa s priateľom. S*x berú vo vzťahu len ako povinnosť, aby boli dobré partnerky, inak ho nevyhľadávajú. Nie je pre ne podstatný, lebo dôležitejšia je láska a city, nie fyzický vzhľad a uspokojovanie. Tie ženy sa narodili v týchto znameniach.

Blíženci

Milovanie je pre túto ženu len prežitok. Je dobrodružná a zvedavá, preto by sa dalo čakať, že má s*x rada, ale opak je pravdou. Vo vzťahu si skôr váži neplánované výlety, akcie, rôzne workshopy, kurzy a veľa spoločného času.

Ten čas by chcela táto žena tráviť rozhovormi, otvorenou komunikáciou o budúcnosti, spoločnými aktivitami a robením si spomienok. So svojím priateľom sa miluje len preto, že ho ľúbi a chce mu urobiť radosť. Inak sa jej ústa nezatvoria, preto rada rozpráva a chce priateľovi povedať všetko, čo má na srdci. To je pre ňu ideálny vzťah.

Žena a muž sa bozkávajú
zdroj: Pexels/MART PRODUCTION

Panna

Aj Panna patrí medzi ženy, ktoré nemajú rady milovanie. Doslova povedané, vôbec sa ani nezaujíma, čo sa v tej posteli robí a ako v nej môžu experimentovať. Keď však chce táto žena potešiť priateľa, urobí to, ale romantické a extra náročné polohy nevyhľadáva.

Taktiež nepotrebuje v živote to, aby jej kamarátky rozprávali o tom, čo a ako dlho s mužom v posteli robili. Vo vzťahu uprednostňuje, aby mali s partnerom stabilné financie a čistú domácnosť, ako skvelý milostný život. Na tom jej nezáleží.

Váhy

Do tretice všetko dobré. Ani žena v znamení Váh nevyhľadáva lukratívne miesta, kde by sa mohla s chlapom milovať. Dobre jej je, keď to ani nespomenie. Milovanie nejako neprežíva, skôr jej ide vo vzťahu o to, aby boli s mužom rovnocenní, lebo je zástancom spravodlivosti a radí sa k rádu feministiek. S*x pre ňu nie je nič iné, len nástroj toho, ako sa dá človek vo vzťahu ovládať.

Samozrejme, že existujú aj výnimky a nemusí sa to týkať úplne všetkých žien narodených v týchto znameniach. Ale zväčša to o nich naozaj platí. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy