Ak ti tvoj ex stále behá po rozume, asi to nie je úplne v poriadku. Pýtaš sa však prečo? Možno ti to bude jasnejšie, keď sa na to pozrieť na základe tvojho znamenia v horoskope. 

Baran

Stále si naštvaná na tvojho ex, pretože sa nevieš posunúť ďalej. Je na čase uvedomiť si, že váš vzťah je už minulosťou a každý robí chyby. Ani ty nie si výnimkou.

Býk

Nevieš sa posunúť ďalej a stále myslíš na minulosť. To máš tak so všetkým a veľmi ti to komplikuje. Je na čase ísť ďalej a preniesť sa cez minulosť.

Blíženci

Snažíš sa prísť na spôsob, ako by si ho dostala späť. Vieš, že si urobila veľa chýb vo vzťahu a chcela by si to napraviť.

Rak

Stále k nemu prechovávaš city, aj keď si to možno neuvedomuješ. Je na čase premyslieť si, ako to cítiš a čo pre to chceš urobiť.

zdroj: unsplash.com

Lev

Stále ho sleduješ na sociálnych sieťach a zaujíma ťa, čo robí vo voľnom čase a či už má novú priateľku. Na druhej strane ťa to však nezaujíma a chceš už niečo nové od života. Je dôležité si však uvedomiť, že to, čo robíš, nie je úplne v poriadku.

Panna

Je jedno, či ste od seba pár metrov alebo veľa kilometrov. Stále naňho myslíš, pretože sa nedokážeš posunúť ďalej a vlastne to ani momentálne nechceš.

Váhy

Po vzťahu s tvojim ex máš už vyššie nároky a vieš, že už chceš od nového vzťahu niečo viac. Občas ti však napadne, aké by to bolo, keby ste sa znovu dali dokopy.

Škorpión

Stále sa snažíš byť k nemu čo najbližšie, aj keď už prešlo veľa času od rozchodu. Chýba ti a ty to dobre vieš.

Strelec

Píšete si len vtedy, keď sa opijete. Cez normálne dni však na seba myslíte len málo.

Kozorožec

Aj keď sa chceš posunúť ďalej, ide to veľmi ťažko a myslíš si, že jediná vec, ktorá ťa môže odpútať od tvojho ex, je nový vzťah.

Vodnár

Stále len málo ľudí vie, že ste sa rozišli a ty nevieš, ako im to povedať. Príliš sa hanbíš a máš pocit, že si zlyhala, aj keď vlastne svojho ex už nechceš.

Ryby

O svojom ex sa ti často sníva a ty nevieš, čo to znamená. Sú to rôzne sny, nie vždy dobré a teba to vždy veľmi trápi a zaujíma, prečo sa ti to deje.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.