žena

Dnešný predposledný májový deň prináša rôznorodé udalosti. Horoskop upozorňuje niekoho na oblasť lásky, iného zasa na tú profesionálnu. Niekomu sa však môže začať dariť v oblasti financií. Čo prinesie tento štvrtok práve tebe?

Horoskop na dnes

Baran

Horoskop hovorí, že lunárny vplyv tohto dňa prináša niekoľko chvíľ zdravej introspekcie. Vo všeobecnosti sa však nachádzaš v období, v ktorom vyniká  schopnosť ovládať svoj postoj a nepovyšovať sa nad ostatných prostredníctvom porozumenia a objektivity. Rovnováha a sebakontrola ti umožňujú robiť potrebné pohyby a žiť lepšie.

Býk

Dnešný predposledný májový deň je krásny pre medziľudské vzťahy, priateľstvá a uskutočnenie tvojich najintímnejších nádejí. V popredí sú všetky odvetvia, v ktorých je ľahké podporovať otvorený a úprimný dialóg. Je to tiež výhodný deň na praktické aktivity či dodanie energie do vzťahov, ktoré sú unavené alebo opotrebované časom alebo nedostatkom pozornosti.

Žena v svetri
zdroj: Pexels/Airam Dato-on

Blíženci

Aby si sa vyhla dnešným zlomyseľným hviezdam, snaž sa držať ďalej od akejkoľvek komplikovanej situácie. Je to trochu melancholický, miestami prekrútený štvrtok. Ak si vo vzťahu s Pannou, Strelcom alebo Rybami, zmierni svoje požiadavky a dospej k čestnému kompromisu. Maximálna diplomacia sa odporúča pri rokovaniach a uzatváraní obchodov.

Rak

Do zajtrajšieho dňa je tvoja obloha osídlená dobrými planetárnymi energiami pre všetko, čo sa týka cestovania, štúdia a nových filozofií života. Úspechy očakávaj v práci, ale aj na prijímacích pohovoroch. Spokojnosť ti však celkovo nebude chýbať. V milostnom živote ožívajú staré vzťahy a zaujímavé či zmyselné gestá.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop