žena

Posledná štvrť Mesiaca v znamení Rýb môže priniesť chvíle veľkého a intenzívneho upratovania. K tejto astrologickej udalosti dôjde 30. mája. Možné bude taktiež dokončiť mnoho malých projektov a úloh. Duchovne a hĺbkovo sa môžeme očistiť od akejkoľvek karmickej útrapy, ktorá nás brzdí.

Posledná štvrť Mesiaca v znamení Rýb

Mesiac bol po stáročia predmetom fascinácie a inšpirácie pre ľudské bytosti. Astrológovia veria, že fázy Mesiaca môžu ovplyvniť naše emócie, správanie a dokonca aj náš osud. Nie je tomu inak ani v tomto prípade.

V noci poslednej štvrte Mesiaca v Rybách obloha nadobúda tajomnú a pokojnú auru, symbolizujúcu prechod od introspektívnej meditácie k vonkajšiemu prejavu.

Duchovný význam Mesiaca v poslednej štvrti závisí od znamenia zverokruhu, v ktorom sa vyskytuje. V tomto prípade je v Rybách, a teda v poslednom znamení zverokruhu.

zdroj: Pexels/Matheus Bertelli

Ako nás ovplyvní táto astrologická udalosť?

Ryby sú známe svojou citlivou a intuitívnou povahou, vďaka čomu je posledná štvrť Mesiaca časom na emocionálnu introspekciu a duchovnú reflexiu. Ryby sú tiež spojené s kreativitou, čo môže v tomto prípade znamenať ideálne obdobie na zapojenie sa do umeleckých aktivít alebo začatie akéhokoľvek nového projektu.

Tento článok je dostupný členom Odzadu PREMIUM

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy