Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Mužské potreby v posteli sme tu už mali. Dnes sa na to pozrieme z opačnej strany a predstavíme ti potreby nežnejšieho pohlavia. Každá žena je totiž iná a potrebuje odlišné veci, ktoré jej spôsobia slastné pocity.

Baran

Ženu v znamení Barana je ťažké uspokojiť. V posteli sa začne rýchlo nudiť, preto jej partner musí vymýšľať stále nové a nové veci. Nie je to nič ľahké, pretože je taktiež veľmi náladová a nie vždy má chuť presne na to, čo navrhne partner.

Býk

Býk túži po úprimnosti. Neznáša klamstvá, preto jej musí partner všetko povedať priamo. O tom, koľko mal partneriek, až po to, ako to má rád. Keď jej bude v niečom klamať, nedokáže sa otvoriť a už vôbec nie užiť si s*x. Pocit, že môže niekomu naozaj veriť, je pre ňu základ pre vysnívané milovanie.

Blíženci

Táto žena musí byť v dobrej nálade. Pokiaľ v nej nie je, milovanie s ňou nestojí za nič. V mnohých situáciách je podobná Baranovi. Potrebuje stále nové podnety, nápady na milovanie a meniť miesta.

Rak

Pre Raka je dôležitý správny rytmus. Milovanie nemôže byť príliš pomalé, no ani rýchle. Keď sa to mužovi podarí, môže si byť istá, že ho poriadne odmení.

Lev

Žena v znamení Leva sa rada predvádza. Túži po pozornosti aj v posteli, a tak sa jej musí partner poriadne venovať. Je najväčšia herečka pod slnkom, rada sa ukazuje a nosí aj príťažlivé kostýmy.

Panna

Pokiaľ ide o potreby Panny, najviac ju vie uspokojiť intimita. Keď má s partnerom puto, ktoré ešte nemala s nikým iným. Potom vie, že si vybrala naozaj správneho muža.

Váhy

Táto žena rada mení polohy. Uspokojenie pri klasike nedosiahne, preto sa musí partner snažiť a hľadať takú, ktorá jej bude najviac vyhovovať. Ideálne sú pre ňu aspoň 3 polohy počas jedného čísla.

Škorpión

Škorpiónka miluje v posteli hračky pre dospelých. Nudné milovanie nie je nič pre ňu, preto má vždy po ruke pár stimulov, ktoré jej nabudia fantáziu. Partner sa musí jedine pridať, inak to nebude mať správnu atmosféru.

Strelec

Strelec miluje veľa fyzickej aktivity. Uspokojí sa jedine vtedy, ak má s*x 2x do dňa. Jej priateľ sa musí poriadne snažiť. Inak ju to nebude baviť.

 

Kozorožec

Ženu v znamení Kozorožca uspokojíš najlepšie tým, že všetko naplánuješ. Má rada svoj harmonogram a na spontánne veci moc nie je. Vďaka tomu, že bude vedieť všetko dopredu, sa na to lepšie pripraví.

Vodnár

Táto žena potrebuje v posteli úprimnú lásku. Nič viac. Nie je náročná, no uspokojenie zažije len s mužom, ktorý ju skutočne miluje. Pokiaľ sa neurobí, vie, nie je s tým pravým.

Ryby

Ryby potrebujú romantiku. Je veľmi citlivá, preto jej najviac ulahodí romantická večera, sviečky a dlhý nežné milovanie. Vďaka tomu sa mužovi úplne oddá.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.