Každého jedného z nás priťahuje niečo iné. Či už je to vzhľad, dobrodružstvo, šport, umenie alebo práca. Časom zisťujeme, čo je našou slabinou a čo sa nám na opačnom pohlaví páči. A kedže ľudia narodení v rovnakom znamení majú isté povahové črty a vlastnosti podobné, niet sa čo diviť, že ich priťahujú aj podobné veci. Ak chceš zistiť, ako si získať jeho pozornosť na základe dátumu jeho narodenia, tak čítaj ďalej.

Baran

Barana zaujme žena, ktorá je pre neho výzvou. Najprv mu ukáž svoj záujem, poteš ho komplimentom, no v zápätí pre neho musíš predstavovať výzvu. Baran miluje, keď sa môže hrať a musí niečo spraviť na to, aby získal tvoje srdce.

Býk

V prvom rade býka nesmieš nikdy uháňať. Stiahne sa a znechutíš sa mu. Spôsob, akým si jemne získať jeho pozornosť je, že ho nejakým spôsobom rozosmeješ. A ako náhle pocíti, že sa v tvojej prítomnosti uvoľnil, máš jeho pozornosť.

Blíženci

Blíženec je človek, ktorý sa začne veľmi rýchlo nudiť. A tak musíš byť niečím výnimočná. Musíš byť bystrá, aby si ho dokázala dlhodobo intelektuálne stimulovať a zároveň byť spontánna, aby si povedala áno na všetky jeho bláznivé nápady.

Rak

Muž v znamení raka je vždy pripravený postarať sa o všetkých okolo seba. Má to prirodzene v sebe. Preto ho zaujmeš tým, že budeš ty tá, ktorá sa bude chcieť postarať o neho. Budeš sa zaujímať, budeš milá a láskavá, a týmto si určite získaš jeho pozornosť.

Lev

Tento chlap si je veľmi dobre vedomý svojich kvalít. Miluje samého seba. Jeho pozornosť si získaš práve tým, že si na ňom všimneš všetky tie dobré veci, ktoré ho robia tým, kým je. Pochváliš ho a vyzdvihneš jeho kvality. Tým pádom sa to isté aj on bude snažiť urobiť pre teba.

Panna

Ži svoj vlastný život. Vybuduj si kariéru, maj záujmy a buď sama sebou. Presne takéto ženy priťahujú muža narodeného v znamení panny. Vie odhaliť, či je niekto úprimný a veľmi mu na tom záleží.

Váhy

Tento už je veľmi šarmantný, a tak niet divu, že bude vždy obklopený množstvom atraktívnych žien. Na to, aby si získala jeho pozornosť, musíš jednoducho vynikať. V škole, v duševnej rovnováhe, v charaktere, v práci. Tvoj šarm musí ladiť s tým jeho. Pracuj na sebe.

Škorpión

Škorpión je veľmi uzavretý človek, ktorý sa často cíti ako outsider. Ak chceš získať jeho pozornosť, skús sa zaujímať o všetko, o čo sa zaujíma on. Ukážeš mu tým, že nie je sám a že sa spolu máte o čom pozhovárať. Venuj mu dostatok času a pokús sa ho spoznať lepšie.

Strelec

Ukáž mu, že si optimistická a veselá. Tak ako aj on sám sa na svet díva z tej lepšej stránky, to isté očakáva aj od ženy, s ktorou má zdieľať svoj život. Prekvapuj ho a buď vždy  „za to“, čo navrhne. Miluje spontánne ženy, ktoré sa neboja dobrodružstva.

Kozorožec

Kozorožec, usilovný pracant, ktorý vždy vie, čo chce. On sám je veľmi silnou osobnosťou, a to isté očakáva aj od ženy. Na to, aby si si získala jeho pozornosť, musíš byť silná, ambiciózna a cieľavedomá. Inak si ťa ani nevšimne.

Vodnár

Ukáž vodnárovi, že máš srdce na správnom mieste. Je to presne to, na čom si muž v tomto znamení zakladá. Zaujímaj sa o svetové problémy, pomáhaj zvieratám v núdzi alebo daruj bezdomovcovi jedlo. Keď uvidí, že sa staráš o dobro sveta, zamiluje si ťa.

Ryby

Buď snílek a beznádejný romantik. Muž v tomto znamení ma veľmi citlivé srdce a stále verí na úprimnú a romantickú lásku, ktorá bude trvať až do konca života. Preto musíš byť jeho princeznou v tomto zlom a skazenom svete.

 

Zdroj: relrules.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.