žena

Lev

Horoskop hovorí, že dnešný stret Mesiaca a Merkúra ťa mätie. V praktickej oblasti ti chýba sústredenie na prácu a komunikáciu. Čím menej povieš, tým lepšie to bude. V pracovnom prostredí alebo v rodine sa vyhýbaj ohováraniu a kritike. Dávaj si tiež pozor na to, aby si nestratila cenné predmety alebo dokumenty.

Panna

Konkurencia v pracovnom prostredí je podporovaná. Konaj pohotovo a nechaj sa viesť predovšetkým svojim inštinktom, ale aj skúsenosťami. V súkromí je vhodný čas robiť to, čo si doteraz odkladala. Môžeš napríklad zvýšiť čas, ktorý venuješ športu alebo akýmkoľvek pohybovým aktivitám, ktoré máš najradšej. Tvoje telo i myseľ sa ti odvďačia.

Kreatívna osoba
zdroj: Unsplash/Brooke Cagle

Váhy

Hviezdy majú aj v tento deň pozitívne správy pre tvoje znamenie. Chceš žiť v harmónii nielen so svojím partnerom, ale aj so všetkými ľuďmi, ktorí sú súčasťou tvojho každodenného života a zdieľate spoločné záujmy. Láska nenachádza žiadne prekážky, silne kvitne pre tie, ktoré po nej skutočne túžia. Príjemné prekvapenie prichádza aj pre páry.

Škorpión

Počas tejto poslednej májovej stredy ťa môže znepokojovať fyzická námaha, ale aj pokles tvojej nálady. Vyskytnúť sa môžu aj menšie nezhody v rodine alebo s tvojím partnerom. Je možné, že sa tak deje kvôli istým zmenám v plánoch. Napäté vzťahy očakávaj s Býkom a Vodnárom. Potrápiť ťa môžu bolesti hlavy.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop