žena

Dnešná posledná májová streda praje pracovnej sfére, cieľom, ambíciám a v niektorých prípadoch aj financiám. Horoskop hovorí, že je potrebné sa nad niektorými záležitosťami lepšie zamyslieť a úspechy sa objavia aj nečakane. Aký deň čaká teba?

Horoskop na dnes

Baran

Dobré planetárne vplyvy označujú tento deň za veľmi priaznivý v oblasti priateľstva a všetky činnosti, ktoré si vyžadujú citlivosť, predstavivosť, odvahu a odhodlanie. Horoskop hovorí, že sa naskytujú tiež vhodné príležitosti, ako sa oceniť či hľadať nové záujmy. Máš o niečo väčšiu dynamiku na dosiahnutie svojich cieľov. Venuj viac pozornosti svojmu času a novým kontaktom.

Býk

Kariéra a verejný obraz sú stredobodom tvojej dnešnej astrálnej scény. Môžeš začať s obchodnými rokovaniami, pohybmi peňazí a investíciami. Tvojmu znameniu v tomto krásnom období prospievajú konštruktívne a jasné planéty, ktoré sa nenechajú odviesť skreslenými ilúziami. Z tohto dôvodu aj napriek malým kúskom astrálneho vzrušenia si dobre poradíš v každej situácii.

Žena nie je so sebou spokojná
zdroj: Pexels/Beth Swart

Blíženci

Tento májový deň je správne dynamický. Astrálne vplyvy ťa povzbudzujú k rozširovaniu svojich existenčných obzorov a cestovaniu. Požiadavky a inovácie, ktoré prichádzajú z diaľky či z oblasti priateľstva, sú vhodné pre nové cesty, nové ideológie a dosahovanie úspechov v športových aktivitách. Nepremrhaj túto šancu.

Rak

Tvorivé a citlivé vplyvy v slnečnom ôsmom dome sú pripravené pomôcť viacerým osobám, ktoré sú narodené v tomto znamení. Môžu sa znovuzrodiť a zmeniť sa k lepšiemu. Hviezdy navodzujú dostatočne pokojnú klímu, aby si zabudla na rôzne nešťastia z minulosti. Náklonnosť v láske tiež nachádza spoluúčasť. Dobré vyhliadky sa ukazujú v praktickej a rodinnej oblasti, najmä pokiaľ ide o majetok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop