Unsplash/Bence Halmosi

Stred týždňa so sebou prinesie nečakaný zvrat udalostí a možno sa ti nebude dariť tak, ako si si ráno predstavovala.

Poď s nami odhaliť, čo si pre teba pripravilo tvoje znamenie.

Baran

Ráno bude slnečné, no tvoje poobedie sa zmení. Ale ako sa hovorí, trpezlivosť ruže prináša, preto si dopraj dostatok času a o všetkom popremýšľaj. Nezabudni na svojich blízkych a priateľa, pretože ťa budú potrebovať.

Býk

Ak očakávaš, že dnes budeš mať šťastný deň, nepotešíme ťa. Už od rána sa ti nebude dariť a tvoje ruky budú, ako sa hovorí, deravé. Všetko ti bude padať a v práci sa ti nič nepodarí. Nevadí, zajtra to bude lepšie.

Blíženci

U teba to vyzerá na krásny deň, no snaž sa rýchlo splniť všetky povinnosti. Ak by si ich odložila na neskôr, mohlo by sa stať, že by si musela pracovať dlho do noci. To určite nechceš, preto pracuj ráno a poobede len oddychuj.

Rak

Už dlhšie plačeš nad rozliatym mliekom. Mala by si odpustiť všetkým, ktorí ti ublížili, pretože sa neposunieš ďalej. Máš pred sebou pekný deň, preto zahoď svoje starosti a vyber sa na prechádzku do lesa.

Lev

Pokiaľ to nepotrebuješ, zbytočne nerozhadzuj peniaze. Inak by sa mohlo stať, že by si nemala z čoho kúpiť večeru alebo variť po zvyšok týždňa. Netráp sa nad tým, že si niečo nemôžeš kúpiť. Ak si to nemôžeš dovoliť, pravdepodobne to ani nepotrebuješ.

Panna

Doobeda by si mala oddychovať a pracovať menej, pretože poobedie ťa čaká nabité programom. Kamarátky ťa vytiahnu do mesta a budete sa spolu zabávať. Už dlho ste neboli vonku všetky, preto je potrebné to využiť. Domov prídeš neskoro večer.

Váhy

Prestaň nad vecami rozmýšľať a urob prvú vec, na ktorú budeš myslieť. Osloboď sa od váhania a nebuď upnutá na svoje znamenie. Stanov si hranice, ktoré sú ešte v poriadku, a tie, ktoré už v poriadku nie sú. Vďaka tomu sa ti bude dariť.

Škorpión

Hoci to vyzerá na úspešný deň, poriadne sa na neho priprav. V práci ťa čaká skúška, ktorá nebude ľahká. Ak chceš uspieť, musíš ukázať to najlepšie, čo sa v tebe skrýva. Pokiaľ neuspeješ, nič sa nedeje, no ani sa nikam neposunieš.

Strelec

V práci sa ti bude dariť, no poobede to bude horšie. Doma ťa čaká nahnevaná rodina a neuprataný byt. Mala by si sa so všetkými otvorene porozprávať, pretože ťa nechápu a nevedia, ako tvrdo pracuješ. Potrebuješ oddych, nie ďalšiu prácu.

Kozorožec

Priprav sa na to, že tvoj priateľ dnes nebude nadšený. V poslednej dobe ho zanedbávaš a dnes vyjdú na povrch všetky jeho problémy. Nemala by si sa pred ním uzatvárať, skôr ho pochopiť a nájsť si čas aj na neho a kúsok romantiky.

Vodnár

Nemôžeš očakávať, že sa ostatní budú správať dobre, keď ty sama sa k nim dobre nesprávaš. Maj na pamäti to, že ľudia okolo teba sú len tvojím odrazom. Keď chceš zmenu, musíš začať od seba.

Ryby

Dnes budeš mať konečne čas na to, aby si vyšla von a poprechádzala sa po čerstvom vzduchu. Popremýšľaš nad vecami, ktoré ťa v poslednej dobe trápili a uvedomíš si, že to boli len maličkosti. Nemusíš mať hlavu v smútku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy