láska

Lev

Horoskop hovorí, že v centre pozornosti tohto dňa je dom financií a okamžitých zdrojov. Je to ideálny čas na zhodnotenie tvojej finančnej situácie. Venovať by si mala pozornosť aj vianočným nákupom a darčekom. Vyžaduje sa však šetrnosť vzhľadom na nepriateľstvo niektorých planét. Prichádzajú dobré príležitosti na zlepšenie kvality tvojho času.

Panna

Nielen počas dnešného, ale aj počas tých prichádzajúcich dní by si sa mala snažiť postaviť do popredia. Máš totižto tendenciu skrývať svoju najzmyselnejšiu stránku. Môže to byť aj zo strachu, že ťa môže niekto odcudzovať. Posuň sa ďalej a pracuj na zvýšení svojho sebavedomia. Náhle udalosti dnes môžu zvýšiť tvoje výdavky.

Úspešná žena
zdroj: Pexels/ Wihn Wu

Váhy

Dnešný Mesiac svieti tvojmu znameniu s introspektívnymi dôsledkami. Pokiaľ ťa trápi nejaký problém, počas dnešného, ale i toho nasledujúceho dňa môžeš nájsť definitívne riešenie. Je možné, že ide o akési zaváhanie v tvojom tajnom vzťahu s osobou, ktorú nemôžeš verejne prezentovať, pretože je už zadaná. Hviezdy radia, aby si sa nepozerala dozadu a nedopustila, aby citové vydieranie zmenilo tvoje závery.

Škorpión

Pre teba prichádza niekoľko dní krásneho spoločenského života, ktorý začne už počas dnešného utorka. Mala by si byť spokojná s okolnosťami, ktoré sú v súlade s tými, na ktorých ti najviac záleží a zdieľajú taktiež tvoj vkus. Pokiaľ tomu tak nie je, skús rozkývať loď bez toho, aby si sa obávala toho, čo z tejto udalosti vznikne.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop