láska

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Strelec

Hviezdy tohto dňa kladú do popredia prácu, kariéru či sebarealizáciu. Pokiaľ máš v mysli nejaký pracovný plán, ktorým môžeš zanechať stopu do budúcnosti, skús s ním vyjsť von. Môžeš si dovoliť vyskúšať aj úplne nové oblasti a kedykoľvek pocítiš potrebu sa týmto plánom preukázať, urob tak. Nemala by si stáť na jednom mieste.

Kozorožec

Tento decembrový utorok ťa hviezdy pozývajú byť extrovertnou bytosťou a prejavovať city aj mimo zaužívaných vzorcov. Využi svoju dobrú schopnosť chápať pojmy a okolnosti v ich pravej hodnote. Priprav sa na novinky a zmeny, ktoré budú užitočné pre tvoju profesionálnu prestíž. V láske prevládajú úprimné a skutočné city.

dievča rozmýšľa či odpustiť neveru
zdroj: Unsplash/Ilyuza Mingazova

Vodnár

V tomto období vieš, ako si všímať rytmy svojho života a rovnako aj svoje dlhodobé ambície, ktoré ťa držali v úzadí. Poskytnúť by ti mohli cieľ a ukázať smer, ktorým sa môžeš vydať. Môžeš sa posunúť za zvyčajné obzory bez toho, aby si opustila zmysel pre zodpovednosť a sebadisciplínu.

Ryby

Cesta do kopca je niekedy náročná, no na tej dnešnej si pre teba pripravili hviezdy malý vánok, ktorý ti pomôže. Vo vzťahovom živote by si sa mala zamerať na skutočnú a hlbokú lásku. Pokiaľ si single, horoskop hovorí, že tvoj vysnívaný partner sa objaví ešte koncom tohto mesiaca. Priatelia ti poskytnú príjemné chvíle.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop