unsplash.com/Yanapi Senaud

Nikto neprišiel na túto Zem ako hotová encyklopédia, ktorá vie všetko a má za každých okolností len pravdu. Nájdu sa aj takí, ktorým je to vlastne šuma fuk, či majú alebo nemajú pravdu, ale nájdu sa veru aj takí, ktorí do poslednej preliatej kvapky krvi budú tvrdiť, že sa nemýlia! A niekedy vlastne ide o bežné maličkosti, no občas kvôli tomu, že nedokážu prijať pravdu ničia svoje vzťahy. Pozri sa, ktoré znamenia medzi týchto ľudí patria… Si medzi nimi?

Váhy

Ľudia narodení v tomto znamení zverokruhu patria medzi veľmi súťaživých. Takže áno, dalo by sa skonštatovať, že každá výhra im pohladí ich ego a zohreje ešte viac srdiečko. Inak tomu nie je ani pri slovnej hádke, z ktorej chcú vyjsť ako morálny víťaz. Svojimi argumentami sa snažia presvedčiť druhú stranu o ich pravde. Keď sa to nedarí, tak sa aspoň snažia uhrať celú situáciu tak, že na vinne nie sú oni.

Baran

Nikdy sa nemýli a už vôbec nepomyslí na to, že by nemal pravdu. Reč je o Baranovi, tvrdohlavému znameniu zverokruhu. Aj keď dôjde k situácii, že je jeho pochybenie jasné, neprizná si to, ani keby čo bolo.  Vo vnútri ho síce bude zožierať pocit viny, ale aj tak nedá najavo absolútne nič. Totižto jeho pýcha mu to nedovolí.

Rak

Človek narodení v znamení Raka je veľmi citlivý. Ak by bol teda konfrontovaný s tým, že pochybil, len ťažko by to znášal. Preto sa snaží rozprávať tak, aby si bol istý, že z jeho úst ide pravda. Ak tomu nie je tak, dokáže ho to priviesť priam až do šialenstva. Zároveň by sa tým trápil ešte veľmi dlho. Preto sa môže stať i to, že radšej jeho známi mu pritakajú, len aby mu nespôsobili obrovskú dilemu a zbytočné stresy z nepravdy. A čo ty? Našla si sa v tomto zozname?

 

 

 

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy