žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Lev

Napriek niektorým hviezdam, ktoré svietia proti tvojmu znameniu, môžeš počas tejto marcovej soboty očakávať vcelku povzbudivú predpoveď. V práci máš k dispozícii poriadnu dávku fantázie a húževnatosti. Na sentimentálnom poli si na seba hrdá a môžeš snívať o rozprávkových útekoch. Vedz, že hviezdy povzbudzujú aj tvoje túžby.

Panna

V profesionálnom sektore by si naozaj nemala mať veľké problémy. Hviezdy podporujú inovácie a pomoc od ľudí v tvojom profesionálnom prostredí taktiež prichádza. Nemenej dôležitý je aj spoločenský život. Očakávať môžeš stretnutie, ktoré rýchlo vedie k dôvernejšiemu zoznámeniu. Je to dobré znamenie pre tie, ktoré hľadajú stáleho partnera.

single život
zdroj: Unsplash/Jason Yoder

Váhy

Horoskop hovorí, že krásne priateľstvo alebo veľká láska môže byť výsledkom náhodného zoznámenia. To je slovo Venuše a Marsu, ktoré tiež vysielajú svoje dobré vplyvy na tvoje znamenie. Nemáš komplexy a nie si ani arogantná. Medzi úspechmi a eufóriou si však dávaj pozor na to, aby si nepreháňala banálne flirtovanie a nestratila zo zreteľa dôležité ciele.

Škorpión

Dnes je možné vidieť uznanie tvojich zásluh, dokonca aj tými, ktorí ťa zvykli kritizovať. V každom kontexte však vynikne tvoja nápaditá komunikácia. V neposlednom rade tvoj úžasný psychologický inštinkt, vďaka ktorému takmer vždy čítaš myšlienky tvojho partnera a priateľov, ti pomôže s nimi stráviť veľmi príjemné chvíle. S ľuďmi v znamení Rýb existuje v tento deň zvláštne porozumenie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop