Horoskop na dnes

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Oficiálne vianočné sviatky máme za sebou a dnešok je pre niektorých ľudí už pracovným dňom. Nie všetci si totiž môžu zobrať takú dlhú dovolenku. Aký horoskop je nachystaný na teba? Budeš už musieť pracovať alebo si ešte môžeš chvíľku oddýchnuť?

Väčšinu znamení ešte čaká pohodová sviatočná atmosféra, no to neznamená, že treba len ležať a nič nerobiť. Každý voľný deň by si mala využiť naplno, aby si to neskôr neľutovala.

Horoskop na dnešný deň

Baran

Ty si hneď prvým znamením, ktoré bude musieť trochu pracovať. Čakajú ťa nedoriešené e-maily a možno budeš musieť pár ľuďom aj zavolať. Všetko sa ale snaž stihnúť doobeda, aby si si potom mohla oddýchnuť. Ak si zadaná, mala by si niekam vyraziť so svojou polovičkou, hoc aj do kaviarne na kávu.

Býk

Dnešok nebude veľmi vydarený, horoskop hovorí, že by si mala očakávať plač. Môžeš sa napríklad pohádať so svojou polovičkou alebo ti len niečo príde ľúto. Celkovo budeš mať problém s výkyvom nálad a na nič sa nebudeš vedieť poriadne sústrediť.

Žena plače vedľa muža
zdroj: Pexels/Karolina Grabowska

Blíženci

Teba dnes čakajú rodinné návštevy, čo značí jediné – môžeš sa tešiť na ďalšie vianočné darčeky, ktoré na teba doteraz čakali. Budeš príjemne prekvapená, pretože od tety či sesternice by si niečo takéto nečakala. Nezabudni im tiež niečo zobrať a pribaľ aj koláče, ak ti nejaké zostali. Celý deň sa ponesie v príjemnom duchu.

Rak

Ak počasie dovolí, dnes by si mala ísť niekam na prechádzku, prípadne si urobiť výlet do Tatier. Navštívila si už tento rok ľadový dóm? Ak nie, prichádzaš o veľa. Pozisťuj, či sa k tebe nepridá aj niekto z rodiny alebo priateľov, aby ste sa zabavili o čosi viac.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop