žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Strelec

Táto februárová streda je ideálna na to, aby si  prekročila hranice svojej mysle, a skúsila šťastie s nejakou novou profesionálnou iniciatívou. Skús si dohodnúť nové pracovné stretnutia, ktoré môžu zahŕňať napríklad aj cestu do zahraničia. Si totižto schopná preukázať, že máš potrebné zručnosti na to, aby si sa spontánne stala vedúcou členkou svojho tímu.

Kozorožec

Počas dneška by si mala venovať čas svojej hĺbkovej regenerácii a následne byť pripravená stráviť zvyšok dňa s elánom a optimizmom. V tento deň sa dôvera, ktorú vieš vzbudiť v tých, ktorí žijú v tvojej blízkosti, stane akýmsi čarovným prútikom, ktorý otvára aj tie najnepriateľskejšie dvere. Samozrejme, musíš preukázať, že si tiež zaslúžiš dôveru, ktorá ti bola poskytnutá.

Nerozhodné znamenia, ktoré o všetkom neustále pochybujú
zdroj: Unsplash/Brad Lloyd

Vodnár

Priprav sa na významné novinky, ktoré prichádzajú v profesionálnej oblasti. Môže prísť povýšenie, ale aj ekonomické uspokojenie. Čo sa týka každodenného života, hviezdy ťa pozývajú, aby si v ňom urobila malú revolúciu. Zelená svieti pre alternatívnu liečbu na zmiernenie akýchkoľvek ochorení. Aby si telu a mysli dodala rovnováhu, maj pri sebe ametyst, kameň tvojho znamenia, ktorý má blahodarné účinky na vôľu a sebaovládanie. Dodáva zároveň pokoj, podporuje prijatie samej seba a vštepuje zdravú pokoru.

Ryby

Tvoj duch je počas dnešného dňa slobodný a chce sa rozširovať. Práve v túto februárovú stredu na to existujú veľmi dobré astrálne opory. Tvoja kreativita pozná chvíle slávy a vedie ťa k úspešnej práci, vďaka tomu, že s trochou fantázie dosiahneš svoje ciele. Využi tieto pozitívne vplyvy hviezd naplno vo svoj prospech.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop