žena

Lev

V túto februárovú stredu je múdre neupínať sa do príliš strnulých pozícií. Skôr sa zameraj na to, aby si  vyjadrovala svoje pocity s väčšou nežnosťou, najmä ak je tvojím partnerom osoba narodená v znamení Vodnára, Býka alebo Škorpióna. Nechaj svoju fantáziu ovládnuť aj sentimentálnu scénu. Maximálna pozornosť sa odporúča pri pohybe, športe alebo šoférovaní. Buď opatrná.

Panna

Tento deň ti ponúka omnoho lepšie vyhliadky na pracovnom fronte ako predošlé. Dariť sa ti môže viac aj vo finančnej oblasti. Nikto ti síce nič nedá, no občas sa treba aj obetovať a odmeny sa objavia. Dnešok je ideálnym dňom na nakupovanie. Máš taktiež niekoľko dobrých astrálnych vplyvov, ktoré ti ponúkajú byť originálnou a tvorivou.

zdroj: Unsplash/Brooke Cagle

Váhy

Horoskop hovorí, že skok v kvalite je uskutočniteľný. Pokiaľ túžiš po nezávislosti, úspech je možný bez toho, aby si musela robiť drastické rozhodnutia bez zbytočných obetí. Nechýba ti ani poriadna dávka originality a zdravého rozumu. Skús si nájsť čas na priateľov, pretože keď ich potrebuješ, sú to oni, ktorí ti pomôžu a vyčaria úsmev na tvári. Jeden z nich ti môže dať dôkaz svojej náklonnosti.

Škorpión

Dnes by si mala využiť astrálne vplyvy, aby si zo seba dala to najlepšie ako v práci, tak aj doma. Pomoc vplyvných ľudí uľahčuje dosiahnutie tvojich najambicióznejších cieľov a pomáha ti dostať sa priamo k cieľu bez stresujúceho čakania. Navyše, všetko, čo sa týka partnerského života, je zvýraznené lunárnym vplyvom v prvej časti dňa.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop