November so sebou prináša veľa zmien. Už len to, ako opadávajú listy zo stromov nás učí, že je niekedy dobré nechať veci (a ľudí) ísť. Možno sa niečo nové naučíme a možno niečo nové zažijeme.

Jednoznačne musíš byť v novembri vďačná za túto jednu vec:

Baran

Napriek tomu, že ti november neprial a mala si oslabenú imunitu, by si mala byť vďačná za to, že si neochorela a bola zdravá. Mala si tak dosť energie a času na to, aby si vymýšľala tvoje dobrodružstvá, ktorých bolo v novembri neúrekom.

Býk

Mala by si byť vďačná za to, že sa veci vyvinuli tak, že si trávila dostatok času so svojou rodinou. Vianoce prídu, no aj v novembri je dôležité, aby si svoju lásku prejavovala najbližším.

View this post on Instagram

Kuschelwetter 🌧 Anzeige | Bei dem Wetter will man sich doch echt nur zu Hause einkuscheln oder? 🙊 Langsam wird es in unserer neuen Wohnung auch immer gemütlicher. ✨ Dazu tragen auf jeden Fall die Poster von @desenio bei. Morgen zeige ich euch die Prints, die ich mir ausgesucht habe nochmal in meiner Story. 🥰 Und natürlich habe ich auch wieder einen Rabattcode für euch! 🙆🏽‍♀️ Mit „MARIEKE2019“ bekommt 25% Rabatt. 😍 Der Code ist bis zum 21.11. gültig und gilt nur für reguläre Poster (Rahmen, handpicked und personalisierte Poster sind ausgeschlossen). 🧡 Habt einen kuscheligen Abend ✨ ____ #desenio #home #homesweethome #cozy #cozyhome #autumn #autumnvibes #fall #fallinlove #heebat #winter #anajohnson #carmushka #franziskaelea #margusha

A post shared by FASHION | INSPO | BEAUTY 🍁 (@marieke_ne) on

Blíženci

Môžeš byť vďačná za to, že si sa nepustila do otvoreného konfliktu s niekým, kto by ťa mohol krivo obviniť z niečoho, čo si ani neurobila. Treba si udržiavať dobré vzťahy pokiaľ sa dá – musíš byť optimistická a stále veselá.

Rak

Našla si si konečne čas aj na seba. Môžeš byť za to vďačná, pretože posledné mesiace si sa dosť zanedbávala. Teraz si mala čas na tvoje obľúbené aktivity a to sa odrazilo aj na tom, že si bola v novembri viac šťastná.

Lev

Mala by si byť šťastná, že si tento mesiac videla veci, ktoré už dlho nie. Či už starých známych alebo len obyčajný starý film. Nostalgia ťa pekne naladila na vianočnú náladu a tá sa s tebou ponesie už celý december.

Panna

Skvelo sa ti darilo v práci a môžeš byť rada za to, aké perfektné výsledky si dosahovala. Všetci boli s tvojou prácou spokojní a nikto si nesťažoval. Nepoľavuj v tempe a budeš mať zo seba dobrý pocit.

Váhy

Prehodnotila si svoje posledné mesiace. Mala by si byť vďačná za to, že bude čoskoro Nový rok. Aj keď ti možno nevyšiel tento rok tak, ako si chcela, ešte stále zostáva jeden mesiac, počas ktorého sa toho môže veľa stať.

Škorpión

Môžeš byť vďačná za to, že si si našla toľko príležitostí na to, aby si bola veselá a usmievala si sa. Cítila si sa menej smutná a viac vecí ti vychádzalo. Pokús sa túto veselú náladu preniesť na ostatných ľudí a uvidíš, aké zázraky sa budú diať.

Kozorožec

Mala by si byť vďačná za to, že napriek tomu, ako zle vyzeral tento mesiac, zvládla si ho bravúrne. Všetko si splnila a povinnosti si mala odvedené na jednotku. Okolie aj rodina sú na teba pyšní a nevedia, čo by bez teba robili.

Strelec

Vyskúšala si veci, ktoré ťa veľmi lákali. Niektoré boli na „to-do liste“ už niekoľko mesiacov a až teraz prišla ich chvíľa. Splnila si si svoje sny a myslíš si, že viac radosti už tento rok nezažiješ.

Vodnár

Miluješ november a tak si bola veľmi rada za to, že si stihla aspoň jednu Halloweensku párty (aj keď bola možno len domáca). Zabávala si sa a bolo ti na chvíľu jedno, čo si myslia druhí.

Ryby

Tento mesiac ti dal zabrať, no môžeš byť vďačná za to, že si sa spriatelila s ľuďmi, o ktorých si si myslela, že sa spolu nikdy nebudete baviť. Dobrých ľudí nie je nikdy dosť, najmä nie v tvojom živote.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.