Ak si sa zamilovala zrovna do tohto muža, vitaj v tom najkrajšom období tvojho života.  Čaká ťa veľa nových vecí. Nebude to ľahké obdobie, pretože ťa bude sprevádzať veľa zúfalstva, no všetky tie krásne okamihy, ktoré spolu zažijete, budú stáť za to.

Nikdy nezabudneš na muža, ktorého momentálne ľúbiš a je znamenie Ryby.

Je jedným z najviac emočných mužov, ktorých stretneš

Bude sa vedieť za teba postaviť, keď to budeš potrebovať. Pri všetkom, čo mu dáš alebo povieš, bude mať slzy v očiach a uvidíš tam veľkú lásku. Môžeš ho hocikedy objať a nebude záležať na tom, čo práve robí.

Je žiarlivý, pretože chce byť starostlivý

Bude smutný, ak sa niekam vyberieš bez neho. Chápe to, no na prijatie toho, aby s tým bol v pohode, potrebuje viac času. Tomuto mužovi si veľmi chýbala a potreboval ťa. Preto sa ťa nechce vzdať, hoci je to len na malú chvíľu.

Vie oceniť chvíle s tebou

Niekedy si muži nevedia vážiť, že ich priateľka s nimi trávi čas. Ich pozornosť je roztrieštená na veľa vecí a jej sa nevenujú. Tak to nie je v tomto prípade. Muž Ryba si tvoju pozornosť bude veľmi vážiť a čas, ktorý budete tráviť spolu, bude 100 % využitý. Vždy sa bude pýtať na to, ako sa cítiš, či nechceš niečo iné alebo či si teraz šťastná.

Bude trvať dlhšie, než sa váš vzťah upevní

Nedôveruje každému, pretože už zažil veľa zlých vecí. Bude sa pred tebou dlho „schovávať“, pretože ti o sebe nepovie veľa vecí. Keď sa to však stane, môžeš si byť istá, že si ťa vybral a rád by mal s tebou nejakú budúcnosť.

 

Skús nechať mužovi Ryby viac času. Toľko, koľko sám potrebuje. Pretože na tento vzťah len tak ľahko nezabudneš a on stojí za to, aby si to s ním nikdy nevzdala, ver mi.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.