Ako vyzerá taký vzťah s nimi? Mala by si skákať, ako oni pískajú. Na prvom mieste majú predovšetkým svoje myšlienky, názory a pocity. Reč s nimi vie byť zložitá a na to, aby si to s nimi niekedy vôbec zvládla, potrebuješ poriadnu dávku trpezlivosti. 

Na prvý pohľad si ťa pritiahnu k sebe ako magnet, lenže nedaj sa oklamať, skrývajú v sebe generála. Buď ich miluješ alebo nenávidíš.

Lev

Neznáša, keď niečo nemá pod kontrolou. Skôr je za to, aby bolo všetko podľa jeho predstáv. Lenže povedzme si na rovinu, je nereálne, aby to tak bolo vždy.

Hľadí len na seba a ostatní idú bokom. A je naozaj jedno, či odsunie aj človeka, ktorému ešte včera vyznával lásku. Niekedy sa správa majetnícky a vo vzťahu žiarli i vtedy, keď sa to fakt nehodí. Komanduje a má tendenciu meniť ľudí na svoj obraz.

Panna

Potrpí si na ten najmenší detail a vyžaduje to aj od druhých. Rozčuľuje ju, pokiaľ je niekto nezodpovedný a ľahostajný voči povinnostiam. Komandovať či meniť ľudí podľa svojich predstáv – to sú črty, ktorými sa Panna tak trochu vyznačuje.

Nie nadarmo sa radí medzi striktné znamenie, ktoré si všetko vopred naplánuje. Ak sa to vymyká tomu, čo si naplánovala, následky isto pocítiš.

Kozorožec

Miluje mať všetko vo svojej moci a on je ten, ktorý rozhoduje, čo sa bude diať. Nesie v sebe dominantnosť, ale niekedy to už preháňa.

Snaží sa vsugerovať druhým jeho pravdu odhliadnuc od toho, že ju vždy nemusí mať. Komunikácia s ním je v mnohých smeroch veľmi zložitá. Pri ňom by nezaškodilo, keby si stavila na diplomatické riešenie čohokoľvek.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.