žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Táto posledná februárová streda prináša pre viaceré znamenia príjemné a pozitívne chvíle. Niekto zažiari v spoločnosti, iný zas v práci. Horoskop hovorí, že tešiť sa je možné aj na romantiku. Aký deň čaká teba?

Horoskop na dnes

Baran

Horoskop hovorí, že dnešná opozícia Mesiaca ti vôbec neprekáža. Nachádzať by si sa mala v dobrej kondícii. Čakajú ťa romantické medzihry a veselé situácie, a to bez ohľadu na tvoj emocionálny stav. V pracovnej oblasti by si mala mať dostatok podpory, týka sa to najmä tých, ktoré sa venujú umeleckej činnosti. Kreativita v kombinácii so správnou dávkou zodpovednosti ti pomôže získať to, čo chceš.

Býk

Dnešnému dobrému astrálnemu vplyvu napomáha aj Mesiac. Venovať by si sa mala naplno svojim koníčkom a tým veciam, ktoré ti robia radosť. Astrológia hovorí aj o spravodlivej rovnováhe všetkých psychofyzických funkcií, preto sa môžeš tešiť na celkovú pohodu. V práci sú tvojimi veľkými sponzormi úspechu koncentrácia a výrazná kreativita.

dievča má zatvorené oči
zdroj: Unsplash/Valerie Lendel

Blíženci

V túto februárovú stredu sa môžeš tešiť na viacero príjemných pocitov. Je možné dovoliť si snívať o dobrodružných príbehoch. Pokiaľ by si sa nudila, dopraj si nejaký špeciálny zážitok so svojou polovičkou. Oddať sa môžeš naplno rozkošiam lásky. Očakávať môžeš aj dobré ziskové príležitosti v profesionálnom sektore.

Rak

Tvoje mentálne obzory nie sú nikdy obmedzené, práve naopak. S dnešným Merkúrom a Saturnom v trigóne sú rozsiahle. Vieš uchopiť učenie sa z udalostí. Ťažkosti ťa taktiež nevystrašia, ale premenia sa na podnety schopné zvýšiť tvoju schopnosť získať si priazeň ľudí, na ktorých ti záleží. Využi to naplno vo svoj prospech.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop