Pred nami je druhý júlový týždeň, ktorý so sebou prináša náročné chvíle. Niektorú potrápi láska, inú zas problémy v pracovnej oblasti. Horoskop hovorí aj o strese a napätí. Netreba zabúdať ani na dostatok oddychu a relaxu. Ktoré znamenia by sa mali mať na pozore?

Znamenia, ktoré čaká náročný týždeň

Býk

Počas druhého júlového týždňa vstúpi planéta lásky do „nepriateľského“ znamenia Leva. Vo vzťahovom živote preto očakávaj napätie. Ak existuje niečo, o čom by si sa chcela so svojím partnerom porozprávať, zameraj sa na stredu a štvrtok. Viac stresu sa objaví aj na pracovnom poli v prvej časti týždňa.

Škorpión

Horoskop hovorí, že počas nastávajúcich dní sa ti obráti Venuša chrbtom. Očakávaj vo svojom vzťahovom živote nedorozumenia a hádky. Rovnako si musíš dať pozor na komplikácie aj v profesionálnej oblasti. Opozícia planéty Mars v tebe vyvolá stres a hnev. Nezabúdaj na relax a oddych, budeš ho potrebovať.

zdroj: Pexels/Matheus Bertelli

Vodnár

Počas nasledujúceho týždňa dosiahne planéta Venuša planétu Merkúr. Obe budú v opozícii k tvojmu znameniu. Nastávajúci týždeň by ti mohol priniesť ďalšie komplikácie ako v pracovnom, tak i v súkromnom živote. Niektorá môže spochybniť svoj vzťah, ktorý už nejaký čas nefunguje. Obzvlášť si dávaj pozor na nepriaznivé dni, ktorými sú pondelok a utorok.

Ryby

Pokiaľ realizuješ projekt, ktorý je tvojmu srdcu blízky, nevzdávaj sa. Nastať môže viacero problémov naraz. Nestrácaj vieru v samu seba, pretože v strede týždňa ťa rozruší neočakávaná udalosť. Ver svojim rozhodnutiam a choď si za svojimi cieľmi. Mars ti dá tú správnu energiu, aby si to všetko čo najlepšie zvládla.

Horoskop upozorňuje počas júla aj na zdravie. Niektorým znameniam dokonca hrozia vážne problémy. O ktoré ide? Odpoveď nájdeš v tomto našom článku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy