dievča

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Strelec

Skupina tvojich priateľov môže byť v tomto období pre teba významnou silou a pozoruhodnou formou podpory pokiaľ ju budeš potrebovať. Je dôležité, aby si sa naučila zdieľať každý moment, či už je šťastný alebo nie, s tými ľuďmi, ktorí sú ti vždy nablízku. Tvoj starý priateľ by sa dnes mohol dostať do ťažkostí, no z pýchy alebo skromnosti sa ti nedokáže zdôveriť so svojimi problémami. Neotáčaj sa mu chrbtom. Tvoje svedomie by ti nikdy neodpustilo.

Kozorožec

Tvoje slávne obdobie pokračuje aj v tento piatok. Dnes si obzvlášť intuitívna a tvoja schopnosť interpretovať alebo preniknúť do duše iných je bravúrna. Hviezdy ti posielajú porozumenie, toleranciu a dobrú spoločnosť. Rýchle a sebavedomé rozhodnutia či vynikajúci náboj energie môžeš dnes tiež dosiahnuť. V láske víťazí dialóg a neha.

kolegovia v práci
zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

Vodnár

Nie je ťažké nájsť sa v harmónii s tými, ktorých máš rada, viete sa totižto navzájom obdarovať veľkoryso a spontánne. Pokiaľ dnes nie je láska na prvom mieste, horoskop radí, aby si využila astrálne vplyvy na prekročenie prahu tvojich obvyklých existenčných hraníc. Večer si dopraj teplý punč s priateľmi a tými, na ktorých ti záleží.

Ryby

Dynamicky, mentálne čisto a rýchlo si môžeš dovoliť vrhnúť sa do akéhokoľvek projektu, ktorý si vyžaduje včasnosť a dokonalú efektivitu. Vždy si veľmi sústredená, očarujúca a energická a nebude tomu inak ani dnes. Šťastie očakávaj predovšetkým v práci. Večer si dopraj chvíle so svojimi najbližšími.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop