dievča

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Lev

Hviezdy tohto dňa kladú dôraz na vzťahy s okolitým prostredím, príbuznými a ľuďmi, ktorí žijú každý deň v tvojej blízkosti. Naznačujú ti, aby si prijala realitu takú, aká je. Nech ide o akékoľvek problémy, sleduj rytmus vesmíru. V bežnom prostredí nie je núdza o podnety na profesijnú afirmáciu. Buď dôsledná, rozhodná a dostaneš to, čo chceš.

Panna

Tento piatok prináša dobré astrálne vplyvy, ktoré sa vznášajú v dome materiálnych zdrojov a naznačujú, že je ten správny deň na kontrolu bankových účtov. Pokiaľ hľadáš prácu navyše, poobzeraj sa vôkol seba poriadne, pretože je veľká šanca, že ju nájdeš. Dnes sú tvoje iniciatívy vedené jasne a s pomocou veľkej dávky šťastia.

žena práca
zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

Váhy

Horoskop radí, aby si využila tento piatok na regeneráciu a uspokojenie v spoločnosti tých, s ktorými sa cítiš dobre a máš ich rada. Aby si sa pri nich cítila čo najlepšie, musíš byť schopná vyjadriť svoje pocity. Nerozmýšľaj priveľa pri pracovných záležitostiach a vsaď všetko na svoje schopnosti, ktoré sú viac ako dobré.

Škorpión

Dnes očakávaj brilantné úspechy v intelektuálnych aktivitách. Môžeš totižto získať také úvahy, ktoré sú dobré pre tvoje ego. Hviezdy tohto dňa ti dávajú väčší impulz pri realizácii niektorých projektov, ktoré môžeš dokončiť usporiadane a bez falošných zaváhaní. Vynikajúci úsudok a obchodný duch ťa budú sprevádzať celým týmto dňom.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop