Unsplash/Milan Popovic

Hašterivosť a sebeckosť nie sú pozitívne vlastnosti. Napriek tomu sa nájdu ľudia, ktorí sa hádajú radi a iný názor, než ten svoj, do úvahy neberú.

Podobne sú na tom aj títo chlapi, ktorí sa vo vzťahu radi hašteria. Všetko musí byť podľa nich, pretože ak to tak nie je, vedia urobiť partnerke zo života peklo. Hádky na dennom poriadku, sebeckosť, „zlatá klietka“, ubližovanie a manipulovanie. Toto všetko dokážu, ak nie je podľa nich.

Lev

Muž Lev je vo vzťahu veľmi komplikovaný. Cíti sa akoby bol pánom sveta. Je vášnivý, no iba vo veciach, ktoré sa ho týkajú a majú pre neho hodnotu. Pokiaľ ide o jeho ideálnu partnerku, podľa neho by mala robiť všetko tak, ako jej povie on. Ak to neurobí, vie sa rozzúriť tak, že sa mu ani živý býk nevyrovná. Je ťažký oriešok, a keď nie je po jeho, lietajú iskry na všetky strany.

V živote si to predstavuje veľmi ľahko, pretože vždy dostane všetko, po čom túži. A keď mu to chce niekto odoprieť, začne boj. Bude sa s tebou hašteriť až dovtedy, kým nebude po jeho. Aj keby to vyzeralo, že ti už chce dať za pravdu, omyl, všetko dokáže prekrútiť tak, že z toho vyjde ako svätý a z teba urobí tú zlú.

Pokiaľ uvažuješ o tom, že sa dáš s týmto chlapom do vzťahu, mala by si sa vyzbrojiť poriadnou dávkou trpezlivosti. Dobre urobíš aj vtedy, keď ho budeš považovať za stredobod svojho vesmíru. Vtedy ti bude úplne oddaný.

Škorpión

V chlapovi Škorpiónovi vie horieť vášeň pre všetko. Či už sa to týka života, práce, súkromia a intimity, koníčkov, kamarátov, jedla, no aj mnohých ďalších oblastí. Kým ho dobre nepoznáš, netipovala by si mu vášnivú povahu. Tú odhalí až po tom, keď si je istý, že máte medzi sebou dobré vzťahy. V partnerskom vzťahu však vôbec nie je dokonalý. Potrebuje mať všetko podľa seba, inak nie je vo svojej koži a rozbíja všetko naokolo.

Rád sa háda o veciach, ktoré sa ho bytostne dotýkajú a ostatní na ne majú iný názor. Vie to vyostriť aj v štýle „talianskej domácnosti“ plnej kriku, nadávok a trieskania vecami. Všetko to tkvie v tej jeho vášni. Typický Škorpión je tak trochu sebec, chce sa mať najlepšie a byť najlepším. Preto za svoju pravdu tvrdo bojuje – nikto nemôže byť nad neho. Myslí si, že je neomylný.

Ak uvažuješ o vzťahu s týmto mužom, nikdy mu nemôžeš zakazovať veci, ktoré sú pre neho dôležité. Taktiež by si mu nemala diktovať, čo má robiť, pretože si to môže zle vyložiť. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy