instagram/ddlovato

Speváčka Demi Lovato v posledných týždňoch šokuje fanúšikov dobrými, ale aj nepríjemnými správami. Len pred mesiacom odhalila vydanie dokumentu, ktorý objasňuje jej problémy s drogami a aj to, ako kvôli nim prišla takmer o život.

Dokument dostal názov „Dancing with the Devil“, čo v preklade znamená tanec s diablom. V ňom sa diváci dozvedia, že v skutočnosti bolo jej predávkovanie horšie, ako si verejnosť myslela. Len pred niekoľkými hodinami však do sveta vypustila oveľa krajšiu správu, ktorá potešila nejedného fanúšika.

Už 2. apríla totiž vydáva svoj nový album. Ten dostal rovnaký názov ako dokument, ktorý bude odvysielaný 23. marca.

Album by mal obsahovať 19 piesní, z ktorých 3 by mali byť v spolupráci s inými hudobníkmi. Jednou z nich údajne bude Ariana Grande. Pesničky budú o životnej ceste Demi, jej vzostupoch aj pádoch.

28-ročná speváčka roky bojuje nie len so závislosťou, ale aj s postavou, za ktorú čelila mnohokrát kritike. Aj tento boj sa jej však evidentne darí vyhrávať, pretože keď konečne prestala riešiť váhu a výzor, jej spokojný život priniesol výsledky v podobe úbytku váhy sám. O video, v ktorom ukazuje, ako schudla, sa taktiež nedávno podelila na svojom instagramovom profile.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News