instagram/ddlovato

Speváčku Demi Lovato posledné roky prenasledujú kauzy, v ktorých sa rieši iba jej problém s drogami. V novom dokumente preto chce uviesť veci na pravú mieru a povedať svetu na rovinu, ako ju jej závislosť stála takmer život.

28-ročná Demi poodhalila na svojom instagramovom profile, kde ju sleduje takmer 100 miliónov fanúšikov, pripravovaný dokument, ktorý vyjde na platforme YouTube 23. marca. Ten dostal názov „Dancing with the Devil“, čo v preklade znamená tanec s diablom. V ňom sa diváci dozvedia, že v skutočnosti bolo jej predávkovanie horšie, ako si verejnosť myslela.

Keď v roku 2018 našli speváčku doma v bezvedomí, celý svet obletela správa, že sa predávkovala. Demi v nemocnici zachránili a čakala ju niekoľkotýždňová rehabilitácia a mesiace na odvykačke. V ukážke, ktorú zverejnila hovorí o tom, že jej predávkovanie spôsobilo infarkt a poškodilo mozog, čo znamená, že následky stále pociťuje.

Demi sa svojou závislosťou a snahou proti nej bojovať netají. Už v 17. rokoch okúsila tvrdé drogy a kvôli závislosti na alkohole bola hneď v 18-tke hospitalizovaná.

Za posledných pár rokov som počula veľa príbehov o mojom živote a o tom, čo si ľudia myslia, že sa stalo. Chcela som uviesť veci na pravú mieru a všetko prezradiť svojim fanúšikom.

 

Zdroj: ladbible.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News