Decembrové novinky na Netflixe
Instagram/lacasadepapel, Instagram/mmooresraffertyy

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Chicken Run: Dawn of the Nugget (15. december)

Chicken Run z roku 2000 je rozhodne klasika, ktorú väčšina z nás videla. Teraz sa priprav na pokračovanie. Už trailer ukazuje, že sa máme na čo tešiť. Možno ťa to prenesie späť do tvojich detských čias.

Cindy la Regia: The High School Years (20. december)

Cindy je tínedžerka, ktorá chce dobyť svet, no najprv musí prežiť strednú školu. Aby sa to stalo, musí mať po svojom boku svoje nerozlučné kamošky. Ako určite čakáš, v mnohých situáciách spoznáš aj seba a svoj život.

A Vampire in the Family (24. december)

Keď sa skromný bývalý futbalista dozvie, že jeho švagor je upír s plánmi ovládnuť tento svet, musí jednoznačne konať. Myslíš, že naberie odvahu a zachráni celú situáciu? Trailer si pozri na tomto odkaze.

Berlin (29. december)

Na toto sme čakali niekoľko mesiacov a konečne je to tu. Seriál Monex Heist pobláznil celý svet a teraz prichádza seriál venovaný len Berlinovi, jednej z najobľúbenejších postáv. Jeho plánom bolo ukradnúť šperky v hodnote 44 miliónov v Paríži. Podarí sa mu to?

Tak čo, ktoré novinky na Netflixe ťa oslovili najviac? Ak si si ešte nestihla pozrieť ani tie novembrové, ich prehľad nájdeš v našom predošlom článku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife