Decembrové novinky na Netflixe
Instagram/lacasadepapel, Instagram/mmooresraffertyy

Máme tu posledný mesiac v roku. Ani sa nenazdáme a sú tu Vianoce, no toto čakanie si môžeš spríjemniť aj sledovaním televízie. Pripravili sme si pre teba tie najlepšie a najzaujímavejšie decembrové novinky na Netflixe, ktoré rozhodne stoja za pozretie a nemala by si ich premeškať.

Najviac divákov sa teší na záver decembra, kedy sa dočkáme seriálu Berlin. Kým sa k nemu ale dostaneme, určite si pozri aj nasledovné filmy a seriály. Žánre sú rôzne, takže si z nich vyberie určite každý, dokonca aj tvoj frajer.

Sweet Home 2 (1. december)

„Ľudstvo je vírus a príšery sú vakcínou.“ Keď sa pravidlá sveta vyvíjajú, hranica medzi človekom a monštrom sa stiera. Prichádza pokračovanie filmu Sweet Home, ktoré už podľa traileru vyzerá naozaj zaujímavo.

My Life With the Walter Boys (7. december)

Po strate rodiny je 15-ročná Jackie nútená opustiť svoj privilegovaný život na Manhattane a presťahovať sa k početnej rodine na vidieku v Colorade, kde sa zapletie do milostného trojuholníka s dvomi bratmi. Tento film je od producentov filmu The Kissing Booth, takže sa máme na čo tešiť.

Dubai Bling: Season 2 (13. december)

Ak máš rada oddychovky, pri ktorých dokonalo vypneš, Dubai Bling je na to priam stvorený. Už o pár dní sa môžeš tešiť na druhú sériu, ktorá podľa ukážok sľubuje zaujímavé zápletky.

The Crown: Season 6, Part 2 (14. december)

V polovici mesiaca sa dočkáme aj druhej časti šiestej série seriálu The Crown. Ide o finále, ktoré by si si určite nemala nechať ujsť. Pred pár hodinami bol zverejnený aj trailer, ktorý ťa určite navnadí.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife