Instagram/veronikatwiins

Mamičkovské povinnosti si užíva s úsmevom na perách a iskrou v očiach. Twiinska Veronika Nízlová asi nikdy nevyzerala šťastnejšie a spokojnejšie. Na svojom instagramovom profile sa pravidelne chváli svojou dcérkou Neou, ktorá v utorok oslávila svoje dva mesiace od narodenia.

Na toto bábätko čakali pred pôrodom mnohí fanúšikovia. Veronika si nechávala netradičný výber mena pre seba, rovnako ako neprezradila ani to, kto je otcom dcérky. V kuloároch sa viedli špekulácie, že ide o tohto mladého herca slovenských seriálov. Informáciu však ani jeden z nich doposiaľ nepotvrdil.

Výchovu však zvláda aj ako slobodná mamička, pričom veľkú oporu má vo svojej rodine a predovšetkým sestre Daniele, ktorá dcéru Lindu vychováva momentálne tiež sama, keďže sa s partnerom Stanom Lobotkom rozišla.

Linda s Neou si tiež veľmi dobre rozumie. Veronika prezdieľala fotku svojej dvojičky, ktorá zachytila dievčatá, ako sa spolu „rozprávajú“. Keďže sú vychovávané spolu, budú pre seba určite ako sestry.

zdroj: Instagram/veronikatwiins

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Veronika už tváričku svojej dcérky neskrýva a nemá problém ukázať ju v celej svojej kráse. Čas letí ako voda a Nea oslávila prvé dva mesiace na tomto svete. Pozri si fotky, ktoré jej hrdá maminka zverejňuje.

Je to naozaj krásne dievčatko, nemyslíš?

zdroj: Instagram/veronikatwiins

Veronika so svojou milovanou dcérkou

Zdroj: Instagram/veronikatwiins

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News