instagram/veronikaostrihonova

Dnes sú to presne 2 roky odkedy sú manželia Veronika Cifrová Ostrihoňová a Matej „Sajfa“ Cifra rodičmi. Ich dcérka Sára je nie len rozkošné, ale aj veľmi šikovné dievčatko, o čom svedčia mnohé príspevky, ktoré hrdí rodičia zdieľajú na svojich sociálnych sieťach.

Aj keď aktuálne trávia romantickú dovolenku iba vo dvojici, na svoje malé šťastie myslia, aj keď sú od nej stovky kilometrov ďaleko. Obaja jej k narodeninám zagratulovali a poslali dojímavý odkaz aj verejne.

Na deň presne pred rokom si milá Sára mala len jeden rok. Zvládla si len prvé svoje kroky. Dnes máš presne dva, vieš vymenovať všetky planéty Slnečnej sústavy, chodíš po vlastných s batôžkom do škôlky, vieš v akom vydavateľstve vychádzajú knižky Kataríny Macurovej a na otázku či si drak odpovedáš razantne – „Sárka je princezná!“… “ začal v úvode svojho najnovšieho príspevku Sajfa.

„A keď prídem domov z rádia tak sa mi vrheš okolo krku a povieš – „Chýbala si mi!“ … (Mužský a ženský rod zdá sa ešte musíme vycibriť.) Inak je všetko s tebou geniálne a božské. Všetko najlepšie láska moja malá,“ vylial si srdce pyšný otecko.

Aj Veronika sa rozpísala a zároveň odpovedala na častú otázku o tom, ako ju Sára zmenila. „Má svoju hlavu, svoje veliké srdce a rozumu viac než dosť. Je usmiata a pozitívna a láskavá. Je celý moj muž, a z toho sa veľmi teším. Zatiaľ vyzerá, že nezdedila ani moj drakulí zub a kýpeť namiesto palca! Ako toto píšem, vlastne jasne viem, ako ma Sára zmenila. Som omnoho šťastnejšia ako predtým, než k nám prišla. Stručne a výstižne,“ zhrnula svoje pocity.

Celé vyznanie a slová venované dcérke si môžeš prečítať pod fotkou

Na svoj vek je Sára naozaj veľmi šikovná

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News