large-10Vlastne ma ešte nepoznáš, pán neznámy. A ak ma už aj poznáš, ver, že nevieš aká som v skutočnosti. Nepoznáš ešte tú radosť, keď mi prinesieš kyticu kvetov. Nepoznáš ešte to, že neustále prepínam pesničky. Nepoznáš ešte to, že strávim pol dňa pri skrini, pretože si nemám čo obliecť ale ani ešte nepoznáš to, kedy som oblečená do teplákov s tým, že ideme na hory. Nepoznáš moje citové výkyvy a nálady. Nepoznáš moje spontánne nápady typu: „Poďme stopovať“, no zaručujem ti, že to bude sranda!

Nezľakni sa, ak ti poviem, že chcem ísť na trip po Slovensku s kamarátkou. Vrátim sa ti! Prosím, nebuď naštvaný, ak ti poviem, že chcem ísť do inej reštaurácie, akú si vybral ty. Prosím, pochop to, že síce nemám rada cigarety, ale sem tam si zafajčím pri zvláštnej príležitosti. Stále však nepoznáš moje večery pri dobrom kakau a knižke v ruke. Pôjdeme sa však aj zabávať, pretancovať noc a prídeme o piatej ráno. Neodcudzuj prosím môj vkus na hudbu. Ja jednoducho Lanu zbožňujem.

Neznášam horory, ale na American Horror Story si nedám dopustiť. Prosím, rešpektuj moje ticho. Napovie ti všetky odpovede. Nečuduj sa, ak uvidíš, koľko času trávim so svojou milujúcou rodinou. Verím, že sa ti moja rodina bude páčiť, pretože ja ich zbožňujem. Ešte nevieš o tom, že nezmeníš môj sen mať farmu na záchranu zvierat a tak isto ani nevieš o tom, že som novodobá feministka. Nepoznáš ešte moje slzy pri mojich obľúbených filmoch. large-11Takisto nevieš, že som len vo fáze učenia sa variť. Nie je to ešte nič prevratné, no jedného dňa budem skvelá kuchárka.

Nepoznáš ani moje plány do budúcna, no ver, že sú veľmi zaujímavé. Pochop prosím, že s mojou skvelou kamarátkou som naozaj často. Nediv sa prosím, ak prídem na druhý deň ostrihaná na krátko. Nepoznáš ma ešte, ale mňa tvoje peniaze naozaj nebudú zaujímať. Občas viem byť riadne sebecká i netrpezlivá, ale ver mi prosím, som dobrý človek. Nediv sa, ak celý deň strávim v nemocnici na onkológii s detičkami. Prosím, rešpektuj moje prechádzky, kde uvažujem nad všetkým. Nehanbi sa za mňa, keď mi občas prepne a ja prídem nezvyčajne oblečená.

A mimochodom, dúfam, že ti nevadí, že nepijem. Neodcudzuj ma, ak ti občas povilarge-12em nejaké klebety. Inak, už som ti hovorila, že Paríž je vždy dobrý nápad? Nepozeraj sa na mňa s údivom, ak ti poviem, že sa smrti nebojím. Viem byť aj riadne pesimistická, no viem ťa aj presvedčiť, že budeme nesmierne šťastní.

Viem veľmi dobre vyjednávať a citovo vydierať ako správna žena. Avšak všetko s láskou =). Ešte to nevieš, ale zbožňujem ak ma spontánne objímeš odzadu. Dúfam, že si zvykneš na to, že neriešim moc svoju váhu a viem si dať na večeru chipsy s colou. Viem aj klamať, neznášam na sebe túto chybu, naozaj sa snažím to zmeniť! Nepoznáš ešte to, že dokážem celý večer preležať pri starých klasických filmoch s Audrey Hepburn a rozplývať sa nad ňou.

Ešte nepoznáš moju zlosť, ak vidím, že je niekde nespravodlivosť. Prosím, rešpektuj, že chcem pomáhať bezdomovcom a prostitútkam. Nepoznáš ma ešte tak dobre, aby si vedel, že ma nikdy nebuď priveľmi rýchlo. Vtedy viem byť naozaj odporná. Viem ísť s tebou aj na východ Slnka, ale nesľubujem ti to naisto. Nepoznáš ešte to, že ráno mi robí deň. Nevšímaj si prosím to, ak si kúpim nové lodičky a na druhý deň ich dám na charitu, pretože sa cítim príliš materiálna. A aby som nezabudla, hocikedy ma pobozkaj trebárs i na čelo. Mám to rada. Dúfam, že ti nevadí, že každý večer zapaľujem sviečku a spím pri malej lampičke. Chváľ ma prosím, naozaj to potrebujem počuť, aj keď hovorím, že nie. Nepoznáš ešte moje malé sebavedomie, ktoré niekedy vie byť naozaj príšerne kruté na moju osobu. Prosím, nehnevaj sa na mňa, keď ti niekedy napíšem, že chcem byť sama. Nie je to kvôli tebe. Ale kvôli mne. Nepoznáš ma ešte v tom, že si zakladám na fotkách. Takže dúfam, že sa rád fotíš. Nepoznáš ešte moju lásku. Ale ver, že som na ňu pripravená. Nepoznáš ešte to, ako veľmi ťa budem milovať, ale ver mi, že si to budeš užívať a budeš sa cítiť šťastne. Nepoznáš ešte našu lásku, no bude výnimočná. Naozaj.

large-13

photos: weheartit.com, cover photo: wallpapershd.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating