Vzťah polyamoria

Polyamoria je netradičný typ vzťahu, v ktorom nie sú len dvaja ľudia, ako to býva v bežných partnerstvách. Základnou myšlienkou je, že páry sú otvorené novým možnostiam a udržiavajú kontakt aj s inými osobami. Samozrejme, všetci v takomto vzťahu o tom vedia.

Polyamoria nie je rozhodne vhodná pre každého. V našom dnešnom kvíze si môžeš otestovať, či by si dokázala v takomto vzťahu žiť. Buď pri odpovedaní úprimná.

Je podľa teba komunikácia vo vzťahu dôležitá?

Čo ty a žiarlivosť?

Dokážeš robiť kompromisy?

Vieš si predstaviť udržiavať intímny kontakt s viacerými ľuďmi?

Ak by si videla, ako sa tvoj partner bozkáva s inou, ako by si to brala?

Je podľa teba možné milovať dvoch alebo viacerých ľudí naraz?

Si odvážna a máš rada dobrodružstvo?

Je pre teba polyamoria vhodná? V kvíze zistíš, či by si takýto vzťah zvládla
RADŠEJ TO ANI NESKÚŠAJ.
Tvoje odpovede svedčia o tom, že uprednostňuješ monogamiu a vzťah s viacerými ľuďmi naraz si predstaviť nedokážeš. Je to úplne v poriadku, radšej sa zameraj na to, aby tvoj vzťah s polovičkou fungoval tak, ako by mal.
UVAŽUJEŠ NAD TÝM.
Na jednej strane si to nevieš predstaviť, ale na druhej ťa to láka a chcela by si to vyskúšať. Sama máš pochybnosti a nevieš, či do toho ísť. Záleží hlavne od ľudí, s ktorými by si takýto vzťah chcela skúsiť, ale mohlo by to z tvojej strany fungovať.
CHOĎ SMELO DO TOHO.
Podľa tvojich odpovedí si dostatočne otvorená na to, aby si polyamorický vzťah skúsila. Ak nájdeš rovnako zmýšľajúcich ľudí, nič ti nebude brániť v tom, aby si do toho išla. Držíme palce.

Ak ťa polyamoria zaujíma a chcela by si sa o nej dozvedieť viac, v našom predošlom článku nájdeš začiatočnícke chyby, ktorým sa treba vyhnúť, ak chceš takýto vzťah skúsiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy