instagram/chrisjacksongetty

Vojna v britskej kráľovskej rodine pokračuje. Podľa najnovších informácii denníka Daily Mail, sa princ Charles rozhodol postarať o to, aby sa jeho vnuk Archie, nikdy sám nestal princom. Môžu za to dlhodobé nezhody a informácie, ktoré jeho rodičia, Harry a Meghan, o živote v kráľovstve vyzradili svetu.

Archie je prvorodeným synom Harryho a Meghan, len nedávno sa mu narodila mladšia sestra, ktorá dostala meno Lilibet Diana. Aj keď sú obaja potomkami kráľovnej, zdá sa, že svoj kráľovský život nezažijú. Harry a Meghan sa rozhodli odčleniť od rodiny a začali svoj vlastný „obyčajný“ život v Amerike.

To sa, samozrejme ich rodine nepáči a dlhodobo medzi sebou vedú pomyselnú vojnu. Olej do ohňa pridal exkluzívny rozhovor s Oprah, v ktorom Meghan prezradila viac detailov zo života v Británii, a tie vrhli na kráľovskú rodinu zlé svetlo.

Zrejme aj to je dôvodom, prečo sa princ Charles, ktorý má ako prvý nárok na trón v prípade, že by jeho matka, kráľovná Alžbeta II. zomrela, rozhodol, že ich deti toto právo stratia. Archie je momentálne siedmy v rade následníkov britského trónu.

Charles, princ z Walesu, má však v pláne zúžiť kráľovskú líniu a zmeniť právne dokumenty tak, aby Archie medzi nich nepatril a tak sa ani nikdy nemohol stať princom či kráľom.

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News