kráľovská rodina

Kráľovská rodina a ich vzájomné vzťahy sú v poslednom období ako na horskej dráhe. Najväčším prekvapením bolo práve ochorenie princeznej Kate, ktorá dojala celý svet svojím vyjadrením na sociálnej sieti. Kto upevňuje napäté vzťahy v rodine? O viacerých informáciách vypovedali zdroje The Times a Vanity Fair, na čo poukázal portál Dobré noviny

Ťažké chvíle spájajú rodinu

Nedávno sme ťa informovali, že princezná Kate bojuje s rakovinou. Po dlhšej dobe sa ukázala na sociálnej sieti, kde zverejnila srdcervúce video, v ktorom rozpráva o svojej chorobe.

Podľa portálu Dobré noviny mal byť práve kráľ Karol ten, kto jej poradil, aby svoju diagnózu svetu oznámila práve takto. On sám dobre vie, čím si princezná prechádza. Podľa Dobrých novín ich spoločný boj s chorobou vzťahy ucelil. Kráľ Karol princeznú berie ako svoju dcéru.

Dokonca tieto ťažké chvíle spájajú aj Williama a Camille. „V uplynulých týždňoch boli v pravidelnom telefonickom kontakte. Mnoho kráľovských pozorovateľov tiež zaznamenalo skutočnú vrelosť a náklonnosť,“ uviedol zdroj The Times, na čo poukázali Dobré noviny.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Royal Family (@theroyalfamily)

Spoločný boj s rakovinou

V januári kráľ Karol absolvoval operáciu, po ktorej lekári zistili, že má rakovinu. V tom čase sa v nemocnici nachádzala aj princezná Kate – tá sa zas zotavovala po operácii brucha. Portál Dobré noviny informuje, že kráľ Karol navštívil Kate priamo zo svojho lôžka. Po chodbách nemocnice sa prechádzal len v nemocničnom pyžame.

Aj to je podľa média Dobré noviny dôkazom toho, že princezná Kate je obľúbenkyňou kráľa. Údajne však mali veľmi dobrý vzťah aj pred zákernými chorobami.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Royal Family (@theroyalfamily)

Sú nezhody v rodine zažehnané?

Kráľovská rodina a jej najvýraznejší členovia postupne upevňujú vzťahy v rodine. Podľa portálu Dobré noviny sú ich vzájomné pomery čoraz lepšie. Dokonca vraj kráľovi chodí aj pošta, v ktorej obyčajní ľudia vyjadrujú pozitívne emócie týkajúce sa vzájomných vzťahov a rovnako rodine prajú aj skoré zotavenie.

„Kate mala s Karlom III. vždy dobrý vzťah, ale toto ich ešte zblížilo. Kráľ Kate zbožňuje a má k nej veľký rešpekt,“ uviedol zdroj pre Vanity Fair, na ktorý poukázal portál Dobré noviny.

Údajne sú všetci štyria v pravidelnom kontakte a snažia sa o čo najpozitívnejší prístup.

Zdroj: Vanity Fair, The Times, Dobré noviny

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News