Instagram/kazma_kazmitch

Tento rok zrejme nepraje mnohých dlhoročným vzťahom. Nedávno šokovali rozchodom azda najznámejší slovenskí influenceri Daniel Štrauch alias GoGo a Lucia Hrušková, ktorú poznajú fanúšikovia pod skratkou LucyPug. Teraz prišiel oficiálne s rovnakou správou aj český pár Kamil Bartošek a Andrea Kalousová.

Ak ti jeho meno nič nehovorí, potom ti bude dobre známa jeho prezývka Kazma Kazmitch. Ide totiž o známeho influencera, moderátora a internetového zabávača, ktorý si mnohých získal svojimi bláznivými videami – One Man Show, v ktorých premyslene nachytáva ľudí. S modelkou Andreou, ktorá je bývalou českou MISS World tvorili pár celých 5 rokov.

Aj keď je Andrea o 11 rokov mladšia a mnohí ich vzťahu nedávali veľkú šancu, oni sa naozaj zblížili a počas piatich rokov fungovali harmonicky. Spoločné projekty či cestovanie zdieľali s úsmevmi na svojich sociálnych sieťach. Už v prvej polovici tohto roka sa však začalo mierne špekulovať o tom, že ich láske je koniec, keďže prestali pridávať spoločné fotografie.

Teraz to dali vedieť svojim fanúšikom aj oficiálne a obaja pridali na svoje instagramové profily spoločné fotografie, ktorými sa spolu lúčia.

Rádi by sme si to nechali jen pro nás, ale tohle je v našem světě bohužel jediná cesta, jak jít dál. Daň za veřejný život, kterou teď musíme oba zaplatit. Řekli jsme si, že to každý napíšeme po svém a přečteme si to až na zdi toho druhého,“ začal svoj text 36-ročný Kazma, ktorý pokračoval dojímavým vyznaním, ktoré u neho nebýva zvykom.

Všechno zvládneš. Všechno, co budeš v životě chtít, dokážeš. Všechno máš v sobě. A najdeš si skvělýho kluka. Lepšího, než jsem ti byl kdy já. Nepochybuju o tom, protože to dobré se přitahuje. A ty jsi nejlepší holka, kterou znám,“ takto znie len jedna časť krásneho textu, ktorý Kazma venoval svojej bývalej partnerke.

Celé vyjadrenie si môžeš prečítať pod fotografiou

Krásne slová Kazmovi venovala pod príspevkom aj Andrea

Miluju ve svém životě drive, smích, harmonii a lásku. A tohle všechno jsem díky Tobě měla. Mohli jsme být tisíce kilometrů od domova, ale ja se s Tebou nikdy nebála a cítila se v bezpečí. A tak jsem se cítila po celých krásných 5 let. Nebyla bych bez tebe člověkem jakým jsem dnes, “ takto znie jeden  úryvok z jej vyznania.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News