Photo by bruce mars from Pexels

Veľa ľudí sa častokrát z rôznych dôvodov sťažuje. Všetko je nespravodlivé, je to príliš náročné, ba nemožné. Je pravda, že by sme nemali robiť čiarku tam, kde osud urobil bodku, no pokaždej bodke nasleduje nová veta. Po každom konci nasleduje nový začiatok.

Ak po niečom skutočne túžiš, jedna bodka ťa nesmie zastaviť. Nie každý si totiž uvedomuje, že bez bodiek by sa nedali tvoriť žiadne príbehy. Chceš niečo dokázať, ale je to príliš náročné. Ak niečo skutočne chceš, žiadne príliš neexistuje. Bude to rozhodne náročné, ale keby to nebolo tažké, mali by to všetci, a vtedy by to už nebolo také výnimočné.

Sny sa totiž plnia, ale nie každému. Sny sa plnia len tým, ktorí skutočne vedia, čo chcú a idú si za tým. Pre týchto ľudí neexistuje nič, čo by ich mohlo zastaviť, ale najprv tomu musia uveriť. Uveriť v seba.

Ak do niečoho totiž dáš dvakrát viac ako ostatní, výsledky sa rozhodne objavia. Základom však je prestať pochybovať, prestať myslieť negatívne a začať veriť svojim snom. Pretože tým, že v niečo veríme, to robíme skutočným.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife