instagram/lostitalianos

Určite si si už aj ty kládla otázku, ako zbaliť toho, kto sa ti páči. Ako s ním flirtovať, ako ho len zaujať alebo čím si úplne získať jeho srdce. Ak by sme ti tvrdili, že existujú zaručené metódy, vďaka ktorým sa do teba človek zamiluje, klamali by sme.

O čom ale neklameme je fakt, že existuje niekoľko maličkostí, ktorým neodolá žiaden chlap. Možno sa ti budú zdať ako zanedbateľné detaily, no práve tie tvoria celok a ty si ho vďaka nim namotáš.

Ženskosť nie je lacná

Aj keď láska nie je o vonkajšku, je to to prvé, čo človek vidí. Keď sa ti niekto páči, chceš, aby si sa mu páčila aj ty. Ženy majú tendenciu obliekať sa vyzývavo, aby zaujali, no efekt je pritom opačný, akoby možno chceli (alebo ani nie?).

Ak to s ním myslíš vážne a nechceš byť iba jednou z mnoha, ukáž mu, aká vie byť ženskosť tajomná. Pretože nepoznané láka najviac. Nepotrebuješ hlboký výstrih na to, aby si vyzerala príťažlivo. Buď dámou, s ktorou sa bude rád chváliť.

Parfum zaútočí na jeho zmysly

Oblečenie či makeup je jedna vec, no taký detail ako parfum vie narobiť divy. Predsalen, sme bytosti, ktoré majú v sebe prirodzené pudy. A tie sa zobúdzajú, keď niečo trafí naše zmysly. Vyber si ten správny parfum, ktorý bude pre teba typický a tvojej vôni žiaden neodolá.

Úsmev je ako udica

Udica, na ktorú ho nalákaš. Muži jednoducho milujú usmievavé, prirodzené a spontánne ženy. Keď sa budeš hrať na niečo, čím nie si, ani tvoj potencionálny vzťah nebude mať vážny základ. Nezáleží na tom, či sa na teba pozerá naživo alebo cez tvoje selfies, zabudni na nacvičené grimasy!

Nájdi to, čo vás spája

Úspech akcie závisi od tvojej pripravenosti. Alebo milej náhody? Pri konverzácii nájdi spoločný bod, o ktorý sa môžeš chytiť. Ak sa máte o čom porozprávať alebo máte spoločný koníček, je to, akoby v tebe našiel priateľku. A takto sa začínajú lovestories. Muži milujú, ak v partnerke nájdu dobrú priateľku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating