instagram/tvjoj

Televízia JOJ túto jeseň odštartovala novú reláciu, v ktorej si mladé páry môžu vybojovať úžasnú výhru – rodinný dom. Množstvo Slovákov pri takejto ponuke neváhalo, keďže výhra je naozaj lákavá a nie každý si môže dovoliť ísť do „svojho“. Okrem bojovnosti zaľúbené páry odkrývajú aj kus zo svojho súkromia.

Niektoré tajomstvá sú poriadne šokujúce, ako napríklad príbeh Veroniky, ktorej vlastná mama prebrala frajera. No ona nebola jediná, ktorá to mala vo vzťahu ťažké. Súťažiaca Alžbeta, ktorá sa predstavila tento týždeň, musela o svoju lásku naozaj bojovať a Slovákov prekvapila aj mnohými vyjadreniami.

Alžbeta sa pred rokmi vydala za prácou do Anglicka, kde už ostala žiť. Spoznala tam sympatického Portugalca Johna, do ktorého sa zamilovala. Aj keď sú spolu už 7 rokov, prvé 4 museli čeliť nepochopeniu zo strany jej rodiny. Alžbetina matka bola totiž zásadne proti ich vzťahu.

„John je cudzinec, je o 11 rokov starší ako som ja… tam nejde ani o predsudky, ale o strach, či je to správny partner pre mňa. Či si nezničím život a tak,“ vyjadrila sa k tomu, prečo tomu tak bolo. Až keď ho priviedla kvôli súťaži na Slovensko a požiadal ju o ruku, jej matka im požehnala.

Obaja zaľúbenci sú silní kresťania a kvôli svojim hodnotám dodržiavajú aj také pravidlá, ktoré sa už dnes vidia málokedy. Svoj intímny život odložili bokom a rozhodli sa, že do svadby budú držať celibát.

Poviem to stručne a krátko – ak človek vyznáva vieru v Boha, tak potom nemôže porušovať jeho zákony. A teda, ak predmanželský se* je hriechom, tak nemôžem tvrdiť, verím v Boha, a predsa hrešiť,“ vysvetlila Alžbeta, ktorá svoju pokoru a skromnosť ukázala počas relácie.

Divákov však zaskočila ešte jedným tvrdením o tom, že Vianoce ako kresťanka neslávi, pretože v skutočnosti ide o pohanskú tradíciu.

Sleduješ reláciu Dom snov?

Zdroj: joj.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News