Pár v lese sa drží za ruky

Niekedy sa vo vzťahu cítime pokojne a bezpečne, inokedy pociťujeme nejaký strach. Ten sa môže týkať rôznych oblastí, od opustenia, cez stratu dôvery, až po úplné maličkosti. Ako si na tom ty? Urob si tento rýchly test osobnosti od Mind Journal a dozvieš sa pravdu.

Pozri sa na nasledovný obrázok a zamysli sa nad tým, čo si uvidela ako prvé. Práve to dokáže odhaliť, aký je tvoj strach vo vzťahu. Nedívaj sa na tú fotku príliš, naozaj sa zameraj na to, čo ti do oka padne ako prvé.

Čo si uvidela na obrázku ako prvé?

test osobnosti Instagram/themindsjournal

Čo uvidíš na obrázku ako prvé? Tvoja voľba odhalí, aký máš strach vo vzťahu
VTÁČIKY
Tvoje obavy vo vzťahu pramenia zo strachu, že veci nie sú vždy také ružové, ako sa zdajú. Tvoje srdce túži po láske, no mnoho párov sa okolo teba rozchádza a ty začínaš strácať nádej. Čakáš na toho pravého, pri ktorom zažiješ to dokonalé spojenie. Keď sa tak stane, tvoj strach zmizne.
MOTÝĽ
Tvoje obavy vo vzťahu sú zakorenené v tom, že láska je dočasná a prchavá. Dôvodom sú aj tvoje predošlé skúsenosti. Namiesto predstáv, aká krásna budúcnosť ťa čaká, si často predstavuješ tie najhoršie scenáre. Prestaň sa vyhýbať láske len preto, že sa bojíš rozchodu. Oberáš sa tak o nádherné chvíle s milovanou osobou.
LISTY
Tvoj najväčší strach spočíva v tom, že si premrhala šancu na svoju osudovú lásku. Premýšľaš nad tým, čo by bolo, keby si zostala s niektorým z bývalých partnerov. Nebol on ten pravý? Prestaň sa ale takto utápať v žiali, pretože si brániš v tom, aby si spoznala muža, ktorý ti znesie aj modré z neba. Nikdy nevieš, aký osud ťa čaká.
LEBKA
Bojíš sa toho, že kvôli vzťahu stratíš svoju vlastnú osobnosť. Dokážeš totiž milovať tak intenzívne, že sa do vzťahu ponoríš naozaj hlboko. Ale žiadny chlap nemôže zničiť to, kým v skutočnosti si, preto sa láske nebráň. Snaž sa ale nájsť rovnováhu, aby si bola spokojnejšia.

Ak máš takéto osobnostné testy rada, určite nevynechaj ani ten nedávny. V ňom sa o sebe dozvieš niečo nové na základe toho, ako vyzerá tvoje čelo.

Zdroj: Mind Journal

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy