instagram.com/igtattoogirls

Ak uvidíš niekoho s tetovaním, ako prvé ti asi napadne, čo to tak môže znamenať, že? Ľudia, ktorí sa rozhodnú pre tetovanie, si musia veľmi dobre premyslieť, kde a aké tetovanie si dajú. A takéto umiestnenie má podľa portálu Your Tango veľký vplyv na tvoju osobnosť.

Aj keď si to možno neuvedomuješ, výber tvojho tetovania veľa vypovie o tom, aká skutočne si. Veď určite by si si nedala tetovanie na miesto, s ktorým by si nebola vnútorne stotožnená. Pripravili sme pre teba krátky test, v ktorom si môžeš vybrať miesto, na ktorom máš svoje tetovanie a my ti povieme, čo to o tebe prezrádza.

View this post on Instagram

@domiwisniewska 💙

A post shared by Tattoo Inkspiration 💙 (@igtattoogirls) on

Ak máš náhodou tých tetovaní viac, stačí, keď kvíz obnovíš a môžeš si vybrať ďalšie miesto. Budeš naozaj prekvapená, aké sú tie výsledky pravdivé.

Na akom mieste máš svoje tetovanie?

Čo o tebe prezrádza umiestnenie tvojho tetovania?
Tetovanie na prstoch

Veľa ľudí sa tetovaniam na prstoch vyhýba z dôvodu, že sú veľmi viditeľné a nedajú sa ukryť. Ak si sa rozhodla práve pre tetovanie na prstoch, si osoba, ktorej nevadí, čo si o nej myslia iní ľudia. Dnes sú takéto tetovania čoraz populárnejšie a sú tiež typické pre ľudí, ktorí sú veľmi struční a aj na malom kúsku svojej kože chcú zanechať veľký odkaz.
Tetovanie na lýtku

Tetovania na lýtkach sú viac typické pre mužov než ženy, no ak sa pre takéto rozhodneš, svedčí to o tom, že sa túžiš predviesť a ukázať svetu svoje dielo. Keďže je k dispozícii pomerne veľký priestor, môžeš si vybrať zložitejšie tetovanie s hlbším príbehom. Tetovanie na lýtku je tiež veľmi časté pri športovcoch, ktorí pravidelne odhaľujú svoje nohy.
Tetovanie na chodidle alebo členku

Tetovanie na nohe alebo členku si vyberajú prevažne introverti a plaché osoby, ktoré sú vo svojich rozhodnutiach trochu diskrétne. Ak chcú svoje tetovanie ukryť, ľahko sa im to podarí a nikto nemusí ich malé tajomstvo poznať. Tieto osoby sú tiež trochu záhadnejšie, čo sa zvykne odzrkadliť aj na samotných obrázkoch, ktoré mávajú hlboký význam.
Tetovanie na rukách

Pri rukách je ťažké jednoznačne určiť, aká je osoba, ktorá sa rozhodne pre takéto tetovanie. Dôvodom je, že ide o veľkú plochu a veľa závisí od toho, či je tetovanie väčšie alebo menšie a o aký obrázok ide. Títo ľudia ale majú spoločné to, že ide prevažne o kreatívne osoby, ktoré chcú ukázať svoju umeleckú stránku a majú tendenciu žiť podľa seba a nestarať sa o iných. Čím väčšie tetovanie (prípadne rukáv), tým je osoba viac uvoľnená, je rada stredobodom pozornosti, nezaujímajú ju názory ostatných a je dosť sebavedomá.
Tetovanie na zápästí

Zápästia sú najcitlivejšie miesta zo všetkých a často odzrkadľujú ťažkú minulosť, ktorú má tá osoba za sebou. Práve zápästia sú miestom najväčšej bolesti, kedy si osoby ubližovali alebo si nebodaj siahli na svoj život. Tetovanie na zápästí má teda veľký význam pre ľudí, ktorí sa zotavujú s depresie alebo prekonali nejakú závislosť. Zvyčajne bývajú veľmi premyslené a pre danú osobu majú skrytý a hlboký význam.
Tetovanie na chrbte

Tetovanie na chrbte si vyberajú prevažne záhadnejší a odvážnejší ľudia. Často ide o obrázky, ktoré majú pre daného človeka hlboký význam a sú jeho prirodzenou súčasťou, pretože aj napriek tomu, že ich nevidia stále, vedia o tom, že sú tam.
Tetovanie na krku

Tetovanie na krku patrí k najbolestivejším, preto si ho vyberajú osoby, ktoré sú odvážne, silné, múdre a ktoré sa neboja robiť ťažké rozhodnutia. Ak sa toto tetovanie nachádza na zadnej strane krku, jednoducho ho pred svetom ukryjú vďaka dlhším vlasom, no naopak, ak ho chcú ukázať svetu, ľahko sa im to podarí.
Tetovanie na hrudi

Tetovanie na hrudníku si vyberajú prevažne sebavedomé osoby. Takéto tetovanie často spája aj ostatné obrázky na rukách či krku, vďaka čomu môže celkový výsledok nadobudnúť úplne nový rozmer. Pre tetovanie na hrudníku sa často rozhodujú aj citliví a romantickí ľudia, ktorí si vyberú obrázok niečoho alebo niekoho, kto je blízky ich srdcu.
Tetovanie na stehne

Pre tetovanie na stehne, rovnako ako na chodidle alebo členku, sa často rozhodujú introverti a plachí ľudia, ktorí nechcú svoje tetovanie ukazovať každému. Práve pri stehne si veľmi dobre rozmyslia, komu ho ukážu a ak siaha tetovanie aj vyššie, nadobúda aj erotický kontext. Vďaka veľkej ploche si ale môžu vybrať osoby aj zložitejšie tetovanie s hlbším významom.

Zdroj: yourtango.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy