Unsplash/Rebecca Harris

Bez svojho smartfónu sa počas dňa takmer ani nepohneme a keď ho už máme nonstop v rukách, aspoň si ho prispôsobíme tak, aby nás to bavilo. S tým nepochybne súvisí aj typ pozadia, ktoré máš nastavené. 

Akú tapetu uprednostňuješ ty? Nechávaš si tú, ktorá bola prednastavená alebo si ju meníš podľa chuti a nálady? Aj takýto detail dokáže podľa portálov Goody Feed a Sweety High prezradiť veľa o tvojej osobnosti a o tom, aká v skutočnosti si.

Aký typ pozadia máš nastavený na svojom mobile?

TOTO o tebe prezradí typ pozadia, ktoré máš na svojom mobile
Prednastavená tapeta
Minimalizmus je pre teba dôležitý. Si osoba, ktorá má rada jednoduché veci a uprednostňuješ elegantné a čisté línie, nie prezdobený gýč. Pre niekoho si možno trochu záhadná, pretože trvá dlhšie, kým ťa ľudia naozaj spoznajú.
Inšpiratívny citát
Potrebuješ trochu usmerniť. Snažíš sa myslieť pozitívne a takéto myšlienky ti v tom pomáhajú. Veríš v silu toho, že keď na niečo myslíš, pritiahneš si to do života. Vieš, že keď budeš optimistická, tvoj život bude krajší a lepší.
Fotka z dovolenky
Je pre teba dôležité spomínať na pekné chvíle, ktoré si prežila. Na druhej strane môžeš mať komplex menejcennosti alebo nízkeho sebavedomia. Takouto fotkou sa snažíš ostatným ukázať, aký máš dobrý život a dúfaš, že ti budú závidieť.
Umenie
Si kreatívna osoba, pre ktorú je veľmi dôležitá vizuálna stránka. Pohľad na umelecké dielo v tebe dokáže vyvolať silné pocity, ktoré nevieš vyjadriť slovami. Jedného dňa sa možno budeš živiť aj vlastným umením.
Fotka zvieraťa alebo domáceho miláčika
Si emocionálny človek. Fotka tvojho miláčika ti dokáže vyčariť úsmev aj vo chvíli, keď s ním nie si. Dokážeš sa tešiť aj z maličkostí a niekedy stačí aj obyčajná fotografia na to, aby si zabudla na svoje starosti.
Fotka s partnerom
Znamená to, že váš vzťah je naozaj vážny a nechceš byť bez neho ani na sekundu. Ak spolu nie ste, pripomínaš si ho aspoň takýmto spôsobom. Rada sa tiež chváliš svojím vzťahom a poteší ťa, keď sa niekto na vašu spoločnú fotku opýta. Dávaš tak svetu jasne najavo, že nie si voľná.
Fotka s priateľmi
Nepotrebuješ mať desiatky kamarátov, ale svojich skutočných najbližších priateľov si veľmi vážiš. Vieš, že pri nich môžeš byť sama sebou a na nič sa nehráš. Môžeš sa na nich spoľahnúť, lebo ťa podporia vždy, keď to potrebuješ. Rada si pripomínaš tie pekné chvíle, ktoré ste spolu zažili.
Fotka s rodinou
Rodina je pre teba na prvom mieste a je pre teba dôležité to, odkiaľ pochádzaš. Keď stojíš pred ťažkým rozhodnutím, poradíš sa skôr s rodinou, než s priateľmi. Im sa možno niektoré názory tvojich rodičov zdajú smiešne, no ty si ich berieš k srdcu. Snažíš sa žiť svoj život tak, aby na teba mohli byť hrdí.
Selfie
Máš vysoké sebavedomie, ktoré môže niekedy hraničiť až s narcizmom. Veríš vo svoje hodnoty a presvedčenia a praješ si, aby ťa aj zvyšok sveta videl takú, akou sa snažíš byť. Vieš, že keď chceš, môžeš v živote dosiahnuť čokoľvek.
Fotka prírody
Ak je táto fotka stiahnutá z internetu, prezrádza tvoju túžbu cestovať a spoznávať svet. Si idealistická a veríš v to, že ťa v živote čakajú veľké veci. V prípade, že si túto snímku odfotila sama, odzrkadľuje to silu tvojich zážitkov, na ktoré rada spomínaš. Si so svojím životom spokojná, máš radosť z toho, čo si prežila, ale tiež sa tešíš na to, čo ťa ešte čaká.
Celebrita (známa osobnosť)
Máš veľké ambície a si romanticky založená. Si tak trochu rojko, ktorý by chcel tráviť čas s niekým známym a výnimočným, no ak by si dostala takú príležitosť, asi by si ostala ticho, nevedela by si, čo robiť a len by si sa usmievala. Aj tak ťa však drží pri živote myšlienka, že dokážeš urobiť a dosiahnuť čokoľvek.

Zdroj: Goody Feed a Sweety High

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieKvízy