Čo znamená milovať

Čo podľa teba znamená milovať niekoho? Väčšinou si spomenieme na to všetko pekné, čo spolu s partnerom prežívame, no to nie je všetko. Láska je aj o nasledovných veciach, o ktorých sa síce hovorí málokedy, ale aj tie k tomuto citu patria. Či sa nám to páči alebo nie. 

Láska má množstvo podôb a pre každého znamená niečo iné. Všetko je to aj o prioritách a o tom, čo je pre dvojicu dôležité. Ak však nevieš, čo naozaj znamená milovať, nemala by si zabúdať na týchto 6 vecí. Tie totiž zažiješ v každom jednom vzťahu.

Bojíš sa, že o neho prídeš

Milujúci partneri často zažívajú strach. Nie je to len o obavách z toho, že ten druhý podvedie. O svoju polovičku sa budeš báť aj vtedy, ak pôjde na služobnú cestu, bude ho čakať operácia alebo sa len dostane do nečakaných problémov. Nechceš predsa, aby sa mu niečo stalo, no tomuto pocitu sa jednoducho nevyhneš.

Nie je to vždy jednoduché a ružové

Na rad prídu aj nezhody či hádky a niekedy si dokonca vykričíte aj také veci, ktoré neskôr budete ľutovať. To ale neznamená, že sa nemilujete. Taktiež zažijete aj tichú domácnosť, nebudete stále v objatí rozjímať nad tým, ako vám je spolu dobre. A je to úplne v poriadku, zažívajú to aj páry okolo vás, aj keď sa s tým asi nepochvália.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating